تاریخ انتشار : یکشنبه 08 اسفند 1395 - ساعت : 14:59

کد مطلب: 14904 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تلاش برای اجرای طرح بیمه تامین اجتماعی مهندسان

مازندشورا: رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان در مراسم روز مهندس، گفت: با تفاهم‌هایی که بین سازمان نظام مهندسی ساختمان و سازمان تامین اجتماعی انجام شده است یکی از دغدغه های اصلی قشر مهندس یعنی بیمه تامین اجتماعی در آینده نه چندان دور نیز به اجرا در می آید که امیدواریم با تحقق این کار مهم، گوشه‌ای از مشکلات مهندسان صنعت ساختمان را برطرف کنیم.

مازندشورا:به گزارش صما به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی استان گلستان،حیدر تجری رییس هیات‌مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان در مراسمگرامیداشت مقام مهندس که روز گذشته با حضور حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمانوزیر راه و شهرسازی، یارمحمدی نایب‌رئیس کمیسیون عمران، شهرام کوسه‌غراوی و محمددامادی از اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در شهرهای گرگان و گنبدکاووسبرگزار شد، ضمن تبریک روز مهندس و تقدیر از نقش با اهمیت مهندسان درسازندگی و توسعه کشور، گفت: اندیشه مهندسی، مبنای رشد و توسعه هر جامعه‌ای است.زیر بنا و ساختار هر صنعت و خدمتی از طریق علم مهندسی انجام‌پذیر است و بنابراینزیربنای توسعه و پیشرفت هر منطقه با همت والا و توجه مهندسان شکل می‌گیرد.

وی در ادامه گفت: اعتقاد داریم حمایت مسئولان از مهندسان کشور بهمعنای پشتیبانی از گفتمان توسعه و اعتلای منطقه است.

رئیس سازمان نظام مهندسی استان گلستان با اشاره به اینکه در حال حاضرگستردگی مهندسین در استان به بیش ار ۸هزار و ۶۰۰ نفر رسیده است گفت: در سال گذشتهتا کنون برای رفاه حال مهندسان در استان، فعالیت‌هایی مهم پیگیری شده است و در دستاجرا قرار دارد.

تجری ایجاد سازمان الکترونیک را یکی از برنامه های مهم هیاتمدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان، دانست و هدف از آن را یکسان‌سازیروش‌های انجام امور اداری، آسان‌سازی و کاهش زمان ارائه خدمات مهندسی، شفاف‌سازیعملکرد عنوان کرد و گفت: ایجاد سازمان الکترونیک سازمان در چند فاز به زود اجراییمی‌شود.

رییس نظام مهندسی ساختمان گلستان، افزود: با تفاهم‌هایی که بین سازماننظام مهندسی ساختمان و سازمان تامین اجتماعی انجام شده است یکی از دغدغه های اصلیقشر مهندس یعنی بیمه تامین اجتماعی در آینده نه چندان دور نیز به اجرا در می آیدکه امیدواریم با تحقق این کار مهم، گوشه‌ای از مشکلات مهندسان صنعت ساختمان رابرطرف کنیم.

تجری با اشاره به اهمیت استفاده بیشتر از توان مهندسین استان گفت:باتوجه به افزایش تعداد مهندسان صنعت ساختمان و رکود فعلی ساخت و سازها لازم استحوزه خدمات مهندسی گسترش یابد به همین دلیل با گفتگوهای انجام شده و اجرای تفاهمنامه سه جانبه با شرکت توزیع برق و راه و شهرسازی و نیز همکاری با آبفا به زودیشاهد افزایش خدمات مهندسی در رشته های مختلف خواهیم بود.

گفتنی است، رونمایی از کتاب "همیار ناظر؛ ایمنی و حفاظت در حیناجرا، تقدیر از ۸ رییس سابق سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان و اجرای برنامه‌هایفرهنگی هنری از دیگر برنامه‌های اجرا شده در مراسم روز مهندس انجام شد. /


منبع : صما

برچسب ها : #مهندسی #استان #نظام مهندسی #ساختمان #مهندسان #گلستان #توسعه #مهندس #خدمات #اجرای #تامین #اجتماعی #ایجاد #الکترونیک #مهندسین #افزایش #عمران #کمیسیون #شهرسازی #تقدیر #اهمیت #منطقه #اشاره

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تلاش برای اجرای طرح بیمه تامین اجتماعی مهندسان

*

*


X https://sport45.site/