مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 14985 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 11 اسفند 1395 -ساعت : 01:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مردم بابل در انتخابات آینده مانع از ورود خائنان به شورا شوند/وای به روزی که دفاع از حقوق مردم «ضدارزش» شود

شهردار بابل:

مردم بابل در انتخابات آینده مانع از ورود خائنان به شورا شوند/وای به روزی که دفاع از حقوق مردم «ضدارزش» شود

مازندشورا: شهردار بابل گفت: عضو شورا باید آینده‌ساز باشد نه آینده‌باز، خادم باشند نه خائن، متخصص باشد نه فاقد تخصص، مدبر باشد نه ناآشنا به اصول مدیریتی، متقی باشد نه کم‌تقوا، کارساز باشد نه کاردزد، دلش برای مردم بتپد نه برای منافع خود یا اشخاص صاحب‌نفوذ، شورای را برای خدمت بخواهد نه برای شهرت و خیانت.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابل، حسین بیژنی شهردار بابل طی نامه‌ای خطاب به مرمر فیروزپور رئیس شورای اسلامی شهر درباره حادثه روز یک‌شنبه این شورا که منجر به درگیری بین دو عضو شورا شد، اظهار کرد: شما که چند دوره شورای اسلامی را درک کردید، یکی از پروژه‌های چندین‌ساله اخیر سرمایه‌گذاری را که به نتیجه رسیده به‌جز پردیس نوشیروانی که شما نیز معمولاً یکی از مخالفانش بودید، به مردم معرفی کنید.

وی افزود: جسارت به خرج دهید و ایرادات پرونده‌های مجتمع‌های عطر زیستان، آماکا، کاسپین، الماس شرق و سینما انقلاب؛ عملکرد شورا در رابطه با دادن حقوق و اجازه نابه‌جا به سرمایه‌گذاران یا حتی در بعضی موارد تضییع حقوق آنها و درخواست‌های بعضی از اعضای شورا به شهرداری را به‌استحضار مردم برسانید.

شهردار بابل تصریح کرد: به‌عنوان خدمتگذار مردم عزیز شهر بزرگ و بااصالت بابل عرض می‌کنم دروغ گفتن به مردم خیانت است و دروغگو خائن محسوب می‌شود.

بیژنی با تأکید بر اینکه با حق مردم، اموال و پول بیت‌المال نباید بر مردم مسلط شد، خاطرنشان کرد: باید با خدمت صادقانه و تلاش بی‌وقفه، منزلت و شأن مردم را حفظ کرد.

وی یادآور شد: وای بر آن روزی که خدمت به مردم مظلوم و احقاق حقوق آنها «ضدارزش» و دفاع از متخلفان و متجاوزان «ارزش» شود.

شهردار بابل ادامه داد: وای بر آن روزی که در جامعه اسلامی که همه میراث‌دار شهدا هستیم، به‌عنوان نمایندگان مردم در دفاع از خائنان، تیشه بر ریشه مردم، حق و بیت‌المال بزنیم.

بیژنی اضافه کرد: وای از زمانی که بعضی از نمایندگان مردم به‌جای دفاع از حقوق مردم، متخلفانی که رأی کمیسیون‌های متعدد قانونی را تابلوی خود دارند، بدون رعایت سلسله مراتب اداری و بدون نوبت قبلی وارد صحن پارلمان شهری شده و فریاد دروغ و مظلوم‌نمایی سر داده و بعضی از غافلان نسبت به حقوق مردم هم از آنان حمایت کنند.

وی خطاب به مردم تصریح کرد: به‌هوش باشید و برای تعیین خادمان خود و سرنوشت آینده شهر، افراد را بهتر بشناسید.

شهردار بابل ادامه داد: در انتخابات آینده شورای شهر هوشیارانه فرد ارزشمند مورد نظر خود، نمایندگانی صادق، امین، پاک‌دست، خدمتگذار، حامی منافع عام نه خاص و ... را برگزینید.

بیژنی در پایان گفت: عضو شورا باید آینده‌ساز باشد نه آینده‌باز، خادم باشند نه خائن، متخصص باشد نه فاقد تخصص، مدبر باشد نه ناآشنا به اصول مدیریتی، متقی باشد نه کم‌تقوا، کارساز باشد نه کاردزد، دلش برای مردم بتپد نه برای منافع خود یا اشخاص صاحب‌نفوذ، شورای را برای خدمت بخواهد نه برای شهرت و خیانت.

انتهای پیام/86009/ح20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهردار - شهردار بابل - شورای - بیژنی - آینده - اسلامی - بیت‌المال - ادامه - خیانت - نمایندگان - منافع - تصریح - انتخابات - خائنان - ضدارزش - به‌عنوان - خدمتگذار -

نظر شما در مورد : مردم بابل در انتخابات آینده مانع از ورود خائنان به شورا شوند/وای به روزی که دفاع از حقوق مردم «ضدارزش»...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها