مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 150 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 مهر 1394 -ساعت : 09:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار چالوس، فرماندار کلاردشت شد

مازند شورا: ایوب صالحی روز سه شنبه که از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری به عنوان فرماندار کلاردشت معرفی شد،

مازند شورا: ایوب صالحی روز سه شنبه که از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری به عنوان فرماندار کلاردشت معرفی شد، افزود : امروز مسئولان ادارات ، مدیران دستگاه های اجرایی ، اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران جزو ارکان تصمیم گیرنده که نقش اثرگذاری در توسعه و رشد اقتصادی منطقه دارند، محسوب می شوند و تحقق این مهم بدون وفاق و همدلی در میان آنان میسر نمی شود.

وی تاکید کرد که باید به نحوی برنامه ریزی و سیاست گذاری شود تا دیگر شاهد مراجعه مردم به فرمانداری نباشیم و اگر چنین اتفاقی رخ دهد نشانه ضعف مسئولان ادارات و مدیران دستگاه های اجرایی است.

فرماندار کلاردشت از مسئولان ذیربط شهرستان خواست تا گزارشی جامع از وضعیت گذشته و کنونی ادارات به صورت مکتوب به فرمانداری بفرستند.

صالحی ، امروز مدیری که در فرآیند ارائه خدمات برای آینده شهرستان برنامه ریزی داشته باشد و بر مبنای قانون عمل کند می تواند موفق باشد .

امام جمعه کلاردشت نیز با قدردانی از تلاش های فرماندار پیشین شهرستان ، گفت : از یکسال گذشته تاکنون اقدامات خوبی برای استقرار ادارات و رفع مشکلات مردم این شهرستان تازه تاسیس صورت گرفته است.

حجت الاسلام حسین مقیسه ، انجام روکش آسفالت بخشی از معابر اصلی ، فرعی بوی‍ژه جاده منتهی به عباس آباد و پیگیری برای مجهز شدن بیمارستان به امکانات دیالیز و ارائه خدمات در حوزه های فرهنگی به عنوان مصداق روشنی از خدمات فرماندار پیشین در این شهرستان معرفی کرد.

وی با اشاره به ارتقای کلاردشت از بخش به شهرستان از دو سال پیش خواستار استقرار تمام ادارات و نهادهای مرتبط با هدف رفع مشکلات مردم این منطقه شد.

شهرستان کلاردشت با جمعیتی دست کم 50 هزار نفردرغرب مازندران واقع استلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ایوب صالحی - -

نظر شما در مورد : شهردار چالوس، فرماندار کلاردشت شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها