مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1505 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 15 اسفند 1392 -ساعت : 08:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مراحل سقوط یک رابطه عاطفی خوب چیست؟ + تصاویر

دکتر علیرضا شیری در تشریح عوامل تداوم روابط عاطفی

مراحل سقوط یک رابطه عاطفی خوب چیست؟ + تصاویر

اختصاصی مازند شورا: همایش تداوم روابط عاطفی با رفع معضل خیانت و لغزش عاطفی و کسب مهارت‌های امتداد زندگی از سوی بنیاد فردای بهتر مازندران در ساری برگزار شد.

اختصاصی مازند شورا: همایش تداوم روابط عاطفی با رفع معضل خیانت و لغزش عاطفی و کسب مهارت‌های امتداد زندگی از سوی بنیاد فردای بهتر مازندران در ساری برگزار شد.

دکتر علیرضا شیری به عنوان این همایش آموزشی اظهار داشت: رابطعه عاطفی چیزی ایستا نیست بلکه داینامیک، زنده و پویاست.

این پزشک آموزش دیده از در حوزه روانشناسی عمقی از دانشگاه آکسفورد مراحل سقوط یک رابطه عاطفی را اینطور برشمرد:

1- غفلت ناشی از عوامل رسیدن به یکدیگر
2- برنامه نداشتن برای امتداد رابطه عاطفی
3- انکار وجود ریسک و خطر
4- دستو پا زدن برای نجات
5- تبدیل شدن به یک رابطه بی اهمیت


مدیر خانه توانگری طوبی افزود: باید دانست انسان وقتی به کسی نزدیک می شود همانطور که زیبایی های بیشتری از وی خواهد دید نازیبایی های او را نیز بیشتر خواد دید.

دکتر شیری ادامه داد: سرویس دهی عاطفی که یک طرفه باشد نوعی بدهی عاطفی را سبب می‌شود که این مسئله زمینه ساز بسیاری از مشکلات است.

مدیر مسئول مجله ازدواج مثبت افزود: یک رابطه عاطفی خوب، خیالی نیست، واقعی است. رابطه عاطفی خوب اقتضائاتی دارد از جمله روزمرگی و این روزمرگی خوب است. چرا که سبب تعادل در زندگی می شود همچون متعادل شدن نیازهای جنسی. لذا در یک رابطه خوب نیز تنش و خستگی وجود دارد.

در حاشیه این همایش احسان قاسمی در گفتگو با ما اظهار داشت: بنیاد سلامت اجتماعی فردای بهتر مازندران اقدام به برگزاری همایش های عامل المنفعه و کلاس های آموزشی در زمینه ارتقای سطح زندگی می نماید.

مدیر عامل بنیاد فردای بهتر مازندران در تشریح عملکرد چند ماهه این بنیاد اظهار داشت: آذر ماه گذشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری با حضور مسئولان و کارشناسان اقدام به برگزاری نشست تخصصی نقد و بررسی اقدامات کاهش تفاضا در حوزه مواد مخدر و روان گردان‌ها نمودیم همچنین همایش ازدواج مثبت با اهداف روابط عاطفی موثر جوانان، ملاک‌های انتخاب همسر، از انتخاب تا ازدواج، بررسی خانواده خواستگار، دی ماه گذشته در سالن هلال احمر ساری برگزار شد و برگزاری همایش مادر کامل، مادر کافی و کارگاه دو روزه شخصیت شناسی MBTI از جمله برنامه های هفته اخیر این بنیاد بوده است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تداوم روابط عاطفی - بنیاد فردای بهتر ما - احسان قاسمی - اجتماعی - ازدواج - خیانت - طلاق - علیرضا شیری - -

نظر شما در مورد : مراحل سقوط یک رابطه عاطفی خوب چیست؟ + تصاویر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها