مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1507 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 15 اسفند 1392 -ساعت : 07:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شهرداران در مورد ساخت وسازهای بی رویه در مازندران بی تفاوت نباشند

معاون عمرانی استاندارمازندران:

شهرداران در مورد ساخت وسازهای بی رویه در مازندران بی تفاوت نباشند

مازند شورا: معاون عمرانی استاندارمازندران گفت: شهرداران شهرهای مازندران باید نسبت به ساخت وسازهای بی رویه و نیز تغییر کاربری ها درشهرهای استان بی تفاوت نباشند و حس مسئولیت پذیری و شهروندی داشته باشند

مازند شورا: ˈسیدعلی نبیانˈ روز چهارشنبه در همایش ماهانه شهرداران مازندران در آمل افزود: متاسفانه روند صدور پروانه ساختمانی و نیز تسهیل در صدور مجوز ها از سوی شهرداریهای مازندران عاملی برای سوء استفاده برخی افراد شده که همچنان اقدام به ساخت وسازهای بدون ضابطه در شهرها بکنند که باید این معضل با تدبیر مسئولیت پذیرانه شهرداران متوقف شود.

وی تاکید کرد: نباید در مقابل متخلفان ساخت وسازهای شهری و افرادی که منافع شخصی را برمنافع دیگر شهروندان ارجحیت می دهند، کوتاه آمد وباید با جدیت درمقابل آن ایستادگی کرد.

معاون عمرانی استاندارمازندران، از شهرداران این استان همچنین خواست، نسبت به صدور رای عادلانه و کارشناسی شده و بدون توجه به مسایل حاشیه ای در کمیسیون های ماده 100 وماده 5 در شهرداریها اقدام کنند .

نبیان ، در بخش دیگری همگانی شدن طرح تفکیک زباله از مبدا در شهرهای مازندران را نیازمند عزم جدی شهرداران در اجرای آن دانست وتصریح کرد: راه اندازی 12 ایستگاه طرح جداسازی زباله از مبدا وهمگانی شدن این طرح در شهر آمل توسط شهرداری این شهر اقدامی ارزشمند است که دیگر شهرداری های استان باید از این نمونه الگوبرداری کنند.

وی تصریح کرد: برطرف شدن مشکل پسماند شهری در مازندران نیازمند همت جدی مردمی ومدیریتی است که باید با فاصله گرفتن از حرف وشعار آن را هرچه سریعتر عملیاتی کرد.

معاون عمرانی استاندارمازندران، همچنین برنهادینه شدن فرهنگ افزایش فضای سبز شهری در شهرهای استان به میدان داری شهرداریها تاکید کرد ویادآورشد: توجه به فضای سبز وزیباسازی شهری علاوه بر چهره آرایی محیط های عمومی باعث ایجاد روحیه شادابی و بدون دغدغه برای شهروندان خواهد شد.

مازندان دارای حدود 60 شهر وبیش از 3 میلیون 200هزار نفر جمعیت است/ ایرنالینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - ساخت و ساز - همایش ماهانه شهردار - نبیان - فضای سیز - -

نظر شما در مورد : شهرداران در مورد ساخت وسازهای بی رویه در مازندران بی تفاوت نباشند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها