بیکاری در مازندران بیداد میکند/کسی که میگوید صد روزه مشکل را حل میکند یعنی هیچ چیز ندارد + ویدئو

تاریخ انتشار : چهار شنبه 11 اسفند 1395 - ساعت : 16:23

کد مطلب: 15112 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مینایی فر دبیر حزب موئتلفه اسلامی مازندران:

بیکاری در مازندران بیداد میکند/کسی که میگوید صد روزه مشکل را حل میکند یعنی هیچ چیز ندارد + ویدئو

اختصاصی مازندشورا: دولت دو اشتباه فاحش در بعد اقتصادی و سیاست خارجی داشته است. روحانی از روز اول قول حل و یا برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات اقتصادی در طول صد روز را داده بود که نه تنها نتوانست برنامه مدونی را ارائه دهد بلکه قادر به برداشتن قدمی برای حل این مشکلات نیز نبوده است

اختصاصی مازندشورا: مینایی فر دبیر  حزب موئتلفه اسلامی مازندران درباره عملکرد دولت آقای روحانی، بیان کرد: دولت دو اشتباه فاحش در بعد اقتصادی و سیاست خارجی داشته است. روحانی از روز اول قول حل و یا برنامه‌ریزی برای رفع  مشکلات اقتصادی در طول صد روز را داده بود که نه تنها نتوانست برنامه مدونی را ارائه دهد بلکه قادر به برداشتن قدمی برای حل این مشکلات نیز نبوده است که این اشتباه فاحشی بود که یک سیاستمدار می‌توانست انجام دهد. این امر نشان‌دهنده این بود که روحانی هیچ برنامه اقتصادی ندارد و دراین زمینه موفقیت هم ندارد.

مینایی‌فر، با بیان اینکه دولت در رابطه با برجام، ما را به فتح‌الفتوح نرساند، تصریح کرد: دیدیم این مقدار اعتمادی که آن‌ها به آمریکا کردند جواب نداد. در رابطه با آسیا و اروپا کمی دست ما باز شد و برای همه رو شد که دشمن ما بهانه‌گیر است. در رابطه با چین، روسیه ارتباط ما بهتر شد اما آیا این هزینه‌ای که ما انجام دادیم، می‌ارزید؟

بخش هایی از مصاحبه در ویدئوی زیر قابل مشاهده است. متن کامل مصاحبه به زودی در نشریه موثق منتشر خواهد شد.


برچسب ها : #مینایی فر #محمدعلی مینایی فر #دولت روحانی #موتلفه اسلامی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بیکاری در مازندران بیداد میکند/کسی که میگوید صد روزه مشکل را حل میکند یعنی هیچ چیز ندارد + ویدئو

*

*


X https://sport45.site/