مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 15112 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 11 اسفند 1395 -ساعت : 16:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بیکاری در مازندران بیداد میکند/کسی که میگوید صد روزه مشکل را حل میکند یعنی هیچ چیز ندارد + ویدئو

مینایی فر دبیر حزب موئتلفه اسلامی مازندران:

بیکاری در مازندران بیداد میکند/کسی که میگوید صد روزه مشکل را حل میکند یعنی هیچ چیز ندارد + ویدئو

اختصاصی مازندشورا: دولت دو اشتباه فاحش در بعد اقتصادی و سیاست خارجی داشته است. روحانی از روز اول قول حل و یا برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات اقتصادی در طول صد روز را داده بود که نه تنها نتوانست برنامه مدونی را ارائه دهد بلکه قادر به برداشتن قدمی برای حل این مشکلات نیز نبوده است

اختصاصی مازندشورا: مینایی فر دبیر  حزب موئتلفه اسلامی مازندران درباره عملکرد دولت آقای روحانی، بیان کرد: دولت دو اشتباه فاحش در بعد اقتصادی و سیاست خارجی داشته است. روحانی از روز اول قول حل و یا برنامه‌ریزی برای رفع  مشکلات اقتصادی در طول صد روز را داده بود که نه تنها نتوانست برنامه مدونی را ارائه دهد بلکه قادر به برداشتن قدمی برای حل این مشکلات نیز نبوده است که این اشتباه فاحشی بود که یک سیاستمدار می‌توانست انجام دهد. این امر نشان‌دهنده این بود که روحانی هیچ برنامه اقتصادی ندارد و دراین زمینه موفقیت هم ندارد.

مینایی‌فر، با بیان اینکه دولت در رابطه با برجام، ما را به فتح‌الفتوح نرساند، تصریح کرد: دیدیم این مقدار اعتمادی که آن‌ها به آمریکا کردند جواب نداد. در رابطه با آسیا و اروپا کمی دست ما باز شد و برای همه رو شد که دشمن ما بهانه‌گیر است. در رابطه با چین، روسیه ارتباط ما بهتر شد اما آیا این هزینه‌ای که ما انجام دادیم، می‌ارزید؟

بخش هایی از مصاحبه در ویدئوی زیر قابل مشاهده است. متن کامل مصاحبه به زودی در نشریه موثق منتشر خواهد شد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مینایی فر - محمدعلی مینایی فر - دولت روحانی - موتلفه اسلامی -

مطالب مرتبط با : بیکاری در مازندران بیداد میکند/کسی که میگوید صد روزه مشکل را حل میکند یعنی هیچ چیز ندارد + ویدئو
نظرات کاربران در مورد : بیکاری در مازندران بیداد میکند/کسی که میگوید صد روزه مشکل را حل میکند یعنی هیچ چیز ندارد + ویدئو
  • فرهنگیپاسخ0چهار شنبه 11 اسفند 1395

    چه خوب نظر می دهید برادر شما از 57 تا 92 تعدا فقرا را از جند به چند رساندید

نظر شما در مورد : بیکاری در مازندران بیداد میکند/کسی که میگوید صد روزه مشکل را حل میکند یعنی هیچ چیز ندارد + ویدئو

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها