مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1543 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 08 اسفند 1392 -ساعت : 20:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن

انتقاد صریح معاون استاندار از دهیاران

معاون عمرانی استاندار مازندران از حمایت برخی دهیاران در تسهیل و سرعت بخشی به صدور پروانه های ساختمانی در برخی روستاهای این استان انتقاد کرد.

به گزارش مازند شورا به نقل از دبیرخانه همایش بررسی فرصت های اقتصادی روستایی مازندران، علی نبیان در چهارمین همایش بررسی فرصت های های اقتصادی و توسعه روستاهای مازندران در آمل اظهار کرد: متاسفانه برخی دهیاران برای کسب درآمد نسبت به صدور پروانه های ساختمانی و غیر در خارج از بافت روستایی و یا اماکن عمومی روستا اقدام که با ساخت واحدهای مسکونی بدون ضوابط برای سایر ساکنان روستا در آینده مشکل ایجاد می کنند.

وی افزود: باید اذعان کنم که انتقاد به ساخت وسازهای بی رویه و خارج از چارچوب در روستاهای مازندران در سال های اخیر وارد است و این مشکل باید توسط اعضای شورای اسلامی، دهیاران واهالی روستاها متعهدانه کنترل و پیشگیری شود.

معاون عمرانی استاندارمازندران با بیان اینکه توسعه وعمران روستاها توسط خود مردم و همکاری آنان در رعایت قوانین ومقررات ابلاغی دستگاه های اجرایی زیربط به شوراها ودهیارهای قابل تحقق است، تصریح کرد: هرچند قبول داریم که منابع اعتباری مازندران محدود وحتی پاسخگوی نیازهای استان هم نیست ، اما برخی برنامه ها مشارکتی وبا تعامل در روستاها قابل برطرف شدن است.

رقابت تیم استان های شمالی کشور در جشنواره هنرهای رزمی دانشجویان

24 تیم از واحدهای دانشگاهی استان های شمالی کشور، در دومین جشنواره هنرهای رزمی دانشجویان با محوریت ورزش و همبستگی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی رقابت کردند.

در این جشنواره تیم های شرکت کننده در بخش های دفاع شخصی، سلاح های سرد، فرم، هنرهای فردی، مبارزات نمایشی و شکستن اجسام سخت هنرهای فردی و تیمی خود را به نمایش گذاشتند.

در این جشنواره که به همت این واحد دانشگاهی برگزار شد، حدود 200 ورزشکار رزمی کار دختر و پسر از واحدهای دانشگاهی مازندران، گلستان، البرز و تهران حضور داشتند.

صعود پیمان آمل در لیگ منطقه ای فوتسال

تیم پیمان آمل در پایان روز دوم مرحله مقدماتی مسابقات لیگ منطقه ای فوتسال باشگاه های کشور، که میزبانی آن را نیز برعهده دارد، با کسب دومین پیروزی خود به صدر جدول رده بندی گروه سوم این رقابت هاصعود کرد.

تیم پیمان آمل در دومین دیدار خود در این رقابت ها در سالن ورزشی پیامبر اعظم(ص) آمل به مصاف تیم مدعی دلندگستر رامیان گلستان رفت و در پایان با نتیجه 3 بر 2 میهمان خود را شکست داد و با کسب 6 امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول گروه سوم این مسابقات مستحکم تر کرد.

شاگردان سعید باباییان در تیم پیمان آمل روز گذشته نیز در نخستین دیدار با نتیجه پر گل 6 بر 3 تیم رنگارنگ سبزوار را شکست داده بودند.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نبیان - دهیاران - پروانه عمرانی - آمل- روستا - اقتصاد روستایی - -

نظر شما در مورد : انتقاد صریح معاون استاندار از دهیاران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها