مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1550 -تاریخ انتشار : دوشنبه 05 اسفند 1392 -ساعت : 17:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تعیین تیم بازرسی برای بررسی حقوق شهروندی در مازندران

مازند شورا: مدیرکل امور اجتماعی و خانواده استانداری مازندران، گفت: گروه بازرسی را به عنوان چگونگی تحقق حقوق شهروندی در دستگاه‌های اجرایی در نظر گرفتیم و برای بازرسی‌ها هم اعتبار در نظر گرفته شده و حقوق بازرسی را پرداخت می‌کنیم.

مازند شورا: علی شادمان پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان در سالن شماره دو استانداری مازندران، اظهار داشت: بین نهادهای رسمی و غیررسمی در نهادینه کردن آموزه‌ها دچار مشکل هستیم.

وی با بیان اینکه موضوع حقوق شهروندی، فقط مسئله عفاف و حجاب نیست و مباحث گسترده‌ای را شامل می‌شود، ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی موظف به صیانت از حقوق شهروندی هستند و ما ناظر بر این عملکرد هستیم.

شادمان با اشاره به اینکه وظیفه اصلی ما این است بدانیم در ادارات و دستگاه‌های ما حقوق شهروندان حفظ می‌شود یا نه، افزود: گروه بازرسی را به عنوان چگونگی تحقق حقوق شهروندی در نظر گرفتیم و برای بازرسی‌ها هم اعتبار در نظر گرفته شده و حقوق بازرسی را پرداخت می‌کنیم.

رئیس شورای استان مازندران در این نشست اظهار داشت: شورا مردمی‌ترین نهادی است که فعالیت می‌کند اما در نمودار سازمانی این ستاد، جایگاهی برای شوراها در نظر گرفته نشده است.

حمیدرضا افراشته ادامه داد: شاید شوراها را به رسمیت نمی‌شناسند که در این کارگروه نادیده گرفته شده و حقوق شورا را نادیده گرفته‌اند.‌‌/ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - حقوق شهروندی - شادمان - -

نظر شما در مورد : تعیین تیم بازرسی برای بررسی حقوق شهروندی در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها