مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1555 -تاریخ انتشار : یکشنبه 04 اسفند 1392 -ساعت : 17:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اصلاح سرعت گیرهای غیرمجاز جاده های مازندران

مازند شورا: معاون امور عمرانی استاندار مازندران گفت : تمامی سرعت گیرهای غیر مجاز جاده های استان باهدف ایمن سازی محورها در ایام نوروز ، اصلاح و یا برچیده می شوند.

مازند شورا: علی نبیان ˈ روز یکشنبه در دوازدهمین جلسه کمیته ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی مازندران در ساری افزود : رفع این مشکلات می تواند نقش بسیار مهمی در کاهش حوادث و تصادفات جاده ای داشته باشد.

وی با اشاره به آمار تصادف موتور سیکلت سواران در استان، گفت: از دهم اسفند امسال، تمامی موتورسیکلت های دارای سرنشین که فاقد کلاه ایمنی هستند، متوقف می شوند.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران نیز در این نشست، با اعلام آمادگی راهداران برای ایمن سازی جاده های استان در ایام نوروز گفت: مازندران یکی از سه استان اول هدف سفر مسافرین نوروزی است و باید تمامی دستگاه های ذیربط برای ایمن سازی محورهای ارتباطی استان تلاش کنند.

ˈسیدعلی اسد ˈ افزود: با هماهنگی دستگاه های امداد ونجات بزودی دو نقطه برای نشستن بالگردهای امدادی در محور هراز با هدف تسریع در امر امداد و نجات جاده ای آماده و مهیا می شود.

وی از تشکیل تیمی متشکل از کارشناسان سازمان راهداری، اداره کل راه و شهرسازی و مشاورین برای بازنگری سرعت گیرهای استان خبردادلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نبیان - حمل و نقل - سرعتگیر - مازندران - -

نظر شما در مورد : اصلاح سرعت گیرهای غیرمجاز جاده های مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها