مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1561 -تاریخ انتشار : یکشنبه 04 اسفند 1392 -ساعت : 17:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آموزش مهارتهای هفتگانه به دهیاران

مازند شورا: مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری مازندران بر تصویب و اجرایی شدن بیمه حوادث روستاییان تاکید کرد.

مازند شورا: رضا آزادی کناری صبح یکشنبه در نشست شوراهای کلاردشت با تاکید بر اجرای بیمه حوادث روستایی اظهار داشت: روستاهایی که پست بانک دارند می توانند صندوق محلی راه اندازی کنند رسیدگی به مشکلات روستاها را از مهمترین برنامه های بیان کرد و گفت: شوراها و دهیاران باید با وظایف و اختیارات خود آشنا شند و این امر در روند پیشرفت منطقه موثر است.

وی اظهار داشت:دهیاران جدید باید گواهی آموزش مقدماتی داشته باشند زیرا کار اصلی شوراها و روستا برعهده آنان است و هر چه آموزش بهتر باشد از صرف هزینه و بیت المال نیز صرفه جویی می شود.

وی گفت: دهیاران باید مهارت هفتگانه کامپیوتر و مراحل آموزش مقدماتی را طی کنند.

آزادکناری گفت: با نخبگان و افراد با تجربه روستاها و شهرها جلسه گذاشته شود و مشکلات را بررسی و در زمینه رفع مشکلات از آنان برنامه بخواهید.

محمد معصومی فرماندار کلاردشت نیز گفت: شوراها پارلمان روستا است و مشکلات مردم را باید به موقع حل کنید نه اینکه فکر کنید مراجعه کنندگان مزاحم هستند و باید مسائل روستا را از دل روستا شروع کنید و در روفع مشکلات کوشا باشید.

فرماندار کلاردشت عنوان کرد: کتاب شورا و قانون و مقرارات مربوط به آن را بخوانید و به مسائل آگاه باشید و راسندن مشکلات به گوش مسئولان و پیگیری برای حل آن فعال باشید./ مهر

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دهیاران - مهارت های هفت گانه - روستا - آموزش - رضا آزادی کناری - -

نظر شما در مورد : آموزش مهارتهای هفتگانه به دهیاران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها