مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1562 -تاریخ انتشار : یکشنبه 04 اسفند 1392 -ساعت : 17:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن

طرح هادی روستاهای مازندران تهیه می شود

مازند شورا: معاون امور عمرانی استاندار مازندران با اشاره به روند رو به رشد ساخت و سازهای بی رویه در روستاهای استان گفت: طرحهای هادی روستایی استان تهیه می شود.

مازند شورا: علی نبیان پیش از ظهر یکشنبه در نشست با فرمانداران استان همچنین به تغییر کاربری اراضی کشاورزی و تبدیل آن به ویلا اشاره و اضافه کرد: طرح جلوگیری از تبدیل مزارع نیز توسط دادستان استان در حال پیگیری است.

وی با تاکید بر پیگیری ویژه فرمانداران به مسائل روستایی و بیان خسارات بحران برف استان یادآور شد: مشکلات زیرساختی مازندران از قبل نیز وجود داشته است و باید برطرف شود.

نبیان یادآور شد: در بحران برف استان که خسارتهای زیادی به بخش های مختلف زده شد، حضور استاندار و مسئولان استانی در منطقه سبب رفع مشکلات شده است.

وی با یادآوری درپیش بودن ایام تعطیلات بر لزوم هماهنگی و مدیریت مطلوب سفرها تاکید کرد و گفت: مازندران نوروز میزبان میلیون ها مسافر است که باید آمادگی لازم برای استقبال از مسافران ایجاد شود.

معاون استاندار مازندران، نظارت بر کیفیت اجرای طرح ها، فعالیت شوراهای شهر و مدیریت نقاظ حادثه خیز شهرستان را از جمله مسئولیتهای مهم فرمانداران بیان کرد.

نبیان، زباله را از جمله دغدغه های استان برشمرد و گفت: تاسیس سازمان پسماند استان برای مدیریت یکپارچه و جامع پسماند در دستور پیگیری است و بزودی راه اندازی می شود.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : طرح هادی - روستایی - علی نبیان - -

مطالب مرتبط با : طرح هادی روستاهای مازندران تهیه می شود
نظر شما در مورد : طرح هادی روستاهای مازندران تهیه می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها