بودجه فرهنگی شورای شهر ساری به ۲۳ میلیارد تومان افزایش می یابد

تاریخ انتشار : یکشنبه 15 اسفند 1395 - ساعت : 14:16

کد مطلب: 15627 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر ساری:

بودجه فرهنگی شورای شهر ساری به ۲۳ میلیارد تومان افزایش می یابد

مازندشورا: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر ساری گفت: میزان بودجه فرهنگی شورای شهر در سال آتی به ۲۳ میلیارد تومان افزایش می یابد

مازندشورا: سید احمد صالحی پیش از ظهر یکشبنه در نشست خبری با اصحاب رسانه در محل باشگاه فرهنگیان ساری، اظهار کرد: بودجه فرهنگی شورای شهر ساری در سال ۹۴ معادل ۱۲میلیارد تومان و در سال جاری به ۲۰ میلیارد  تومان افزایش داشته است و این بودجه در سال ۹۶ با رشدی که داشت به ۲۳ میلیارد تومان می رسد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ساری، با بیان اینکه فعالیت های ما در کمیسیون  فرهنگی شورای شهر و شهرداری شامل، برنامه های فرهنگی، هنری  و جشنواره های هنری است،  ادامه داد: اجرای برنامه های  مذهبی، ملی ، کودک و نوجوان، نوروزی، برگزاری جشنواره های بهار نارنج، مجسمه سازی ، سیاه بازی و کاریکاتور از اقدامات مهمی بود که امسال انجام شد و در سال ۹۶ هم ادامه دارد.

صالحی، با اعلام اینکه در بحث آموزش شهروندی هم برنامه های متنوعی در سرای تداوم برای سالمندان و معلولان اجرا شده است، افزود: برای ساماندهی آسیب دیدگان و  ساکنان حاشیه شهرها و کودکان کار  راه اندازی گرمخانه توسط این کمیسیون و معاونت فرهنگی شهرداری در دستور کار قرار گرفت که به زودی به بهره برداری می رسد.

وی، اجرای برنامه هایی با موضوع پیشگیری از اعتیاد،تربیت بدنی، تفریحات سالم را برشمرد و گفت: در سال ۹۴ بیش از ۶۰۰ برنامه فرهنگی- اجتماعی در ساری اجرا شد که  امسال هم با رشد ۴۵ درصدی تداوم داشت.

عضو شورای  اسلامی شهر ساری،درباره تشریح برنامه های ورزشی، اظهار کرد: برنامه های ورزشی ما مختص شهروندان ساری بوده که در بخش بانوان هم فعال بودیم وخبر خوشی هم در این بخش داریم این است که در بودجه عمرانی سال آتی ، ساخت سالن ورزشی ویژه بانوان هم دیده شده است.

صالحی، افزود: پارک بانوان هم مجموعه بی نظیری در کشور است که در زمینی ۹ هکتاری با امکانات ویژه برای بانوان در حال ساخت است که طی چند ماه آینده به بهره برداری می رسد.

وی،در پاسخ به پرسشی درباره بدهی شهرداری ساری به پیمانکاران، گفت: ارقامی که از بدهی شهرداری در شبکه های مجازی عنوان می شود ببه واقعیت نزدیک نیست این در حالی است که بدهی که ارگانها وسایر به شهرداری ساری دارند بیشتر از میزان بدهی به پیمانکاران است.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ساری، در ادامه با بیان اینکه شهردار هم به صراحت گفته ارقامی که از بدهی شهرداری در فضاهای مجازی عنوان می شود ،صحت ندارد افزود: این توان شهردار است که با وجود بدهی به پیمانکاران اقدامات عمرانی ساری هر روز و هرجای شهر در حال انجام است.


منبع : مهر

برچسب ها : #بودجه فرهنگی شورای شهر ساری به ۲۳ میلیارد تومان افزایش می یابد #رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر ساری #سید احمد صالحی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بودجه فرهنگی شورای شهر ساری به ۲۳ میلیارد تومان افزایش می یابد

*

*


X https://sport45.site/