نباید انتظار داشت مشکلاتی که در 8 سال دولت قبل بوجود آمده 100 روزه حل شود + ویدئو

تاریخ انتشار : یکشنبه 15 اسفند 1395 - ساعت : 18:18

کد مطلب: 15671 چاپ به اشتراگ گذاشتن

منصور نیستانی فعال سیاسی اصلاح طلب:

نباید انتظار داشت مشکلاتی که در 8 سال دولت قبل بوجود آمده 100 روزه حل شود + ویدئو

اختصاصی مازندشورا: دولت در داخل به بانک ها یک معوقه بسیار سنگینی داشت که اقتصاد مملکت را راکد کرده بود و مهمتر از آن بدهی سنگین دولت به شرکت ها بود. شرکت ها در دولت گذشته کار کرده بودند و پولشان پرداخت نشده بود

اختصاصی مازندشورا: منصور نیستانی فعال اصلاح طلب مازندرانی با حضور در دفتر موثق در جواب نقدهای غیر منطقی به دولت گفت: من معتقدم دولت روحانی یکی از موفق ترین دولت ها بود ما باید منصف باشیم و ببینیم روحانی در چه شرایطی دولت را تحویل گرفت. ما در تمام زمینه ها تحریم بودیم و قادر به دریافت پول نفت نبودیم. حتی به گفته مسئولان در داخل نیز انبارهای ما خالی شده بود.

این فعال سیاسی اصلاح طلب افزود: همچنین دولت در داخل به بانک ها یک معوقه بسیار سنگینی داشت که اقتصاد مملکت را راکد کرده بود و مهمتر از آن بدهی سنگین دولت به شرکت ها بود. شرکت ها در دولت گذشته کار کرده بودند و پولشان پرداخت نشده بود. در دولت روحانی برای مسئولان دو چالش بزرگ  وجود داشت: یکی اینکه می بایست سر ماه یارانه های مردم را پرداخت کند که واقعا منبع درآمدی آن مشخص نبود.دیگری مساله مسکن بود که می بایست آن ها را سروسامان دهد. اینها معضلاتی بود که دولت روحانی از دولت قبل به ارث برد.

وی افزود: آقای روحانی در سیاست خارجی کار بزرگ برجام را انجام دادند و روابط ما با کشورهای دنیا در حال عادی شدن است. به گونه ای که بانک جهانی می گوید کاری که روحانی کرد در حد یک معجزه بود. مقایسه می کنم اقدام آقای روحانی را با کشور ونزوئلا که نه مثل ما تحریم بودند و نه مشکلات ما را داشتند فقط به خاطر اینکه قیمت نفت به یک سوم قیمت خود رسیده بود، ونزوئلا از رشد اقتصادی 5 درصد به منفی 10 درصد نزول یافت  و  تورمشان از 4 درصد به 750 درصد رسید. در روسیه ارزش پول تا 50 درصد پایین آمده بود.

نیستانی در انتها افزود: بعضی دوستان گلایه هایی می کنند که مشکلاتی که ما ظرف 8 سال به وجود آوردیم چرا شما صد روزه شما حل نمی کنید! از این جهت باید به دوستان عزیزمان بگوییم که کمی منصف باشند چرا که درست کردن از خراب کردن زمان بیشتری می طلبد.

نویسنده :

برچسب ها : #منصور نیستانی #دولت روحانی #فعال اصلاح طلب #اصلاح طلبان ساری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نباید انتظار داشت مشکلاتی که در 8 سال دولت قبل بوجود آمده 100 روزه حل شود + ویدئو

*

*


X https://sport45.site/