مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1578 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 01 اسفند 1392 -ساعت : 14:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تشکیل شورایاران در فریدونکنار

مازند شورا: رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار بر لزوم فراگیری تعامل و مشورت با فرهیختگان در این شهرستان تاکید کرد و از تشکیل شورایاران در فریدونکنار خبر داد.

مازند شورا: سیدحسین میرمرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در فریدونکنار گفت: مهم‌ترین فعالیت‌های شورای اسلامی شهر فریدونکنار در دوره چهارم برای تعامل با فعالان حوزه‌های مختلف است.

وی از تشکیل جلسات هم‌اندیشی قبل از ورود رسمی و تبادل نظر در مورد انتخاب شهردار خبر داد و بیان داشت: انتخاب هیئت رئیسه شورا و مسئولان کمسیون‌ها با تفاهم و همدلی در شورای شهر انجام شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار افزود: نشست با رئیس و اعضا شورای اصناف شهرستان، نشست با نجف‌نژاد نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی و نشست با رئیس و کارمندان جمعیت هلال احمر فریدونکنار برگزار شده است.

وی با اشاره به برگزاری نشست با سازمان مهندسان و تبادل اطلاعات گفت: نشست با آزادی مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران، برگزاری مراسم تودیع و معارفه شهردار و تجلیل از منتخبان دوره سوم شورا و تشکیل جلسه توجیهی شورایاران و تنظیم شیوه‌نامه نیز اجرایی شده است.

میرمرادی نشست با نخبگان فریدونکناری با حضور سردار نانواکناری و براری، تشکیل کمسیون‌های فرهنگی، ورزشی، کشاورزی و عمرانی، نشست با صاحبان مغازه و ملک خط سوته برای عقب‌نشینی و تعریض خیابان، نشست با برنج‌فروشان جهت بررسی ابلاغ آلودگی برنج توسط وزارت بهداشت و دومین نشست با نماینده مجلس منطقه در دفتر امام جمعه شهرستان را نیز در این لیست قرار داد.

به گفته رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار، مساعدت به بعضی از هیئت مذهبی، سازمان‌ها، نهادها و ستاد یادواره شهدا، نشست با سرمایه‌گذار بازار ماهی و ماهی‌فروشان، پیگیری طرح حریم شهری، طرح جامع و تفضیلی، مطالبات از بندر و ساماندهی و تشکیل هیات امنای آرامگاه گلزار شهدا در منطقه فیروزآباد اجرایی شده است.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فریدونکنار - شورای شهر - شورا یاری - میر مرادی - -

نظر شما در مورد : تشکیل شورایاران در فریدونکنار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها