تغییرات فرمانداری آمل تمامی ندارد/ بالاخره چه کسی فرماندار آمل است؟!

تاریخ انتشار : سه شنبه 17 اسفند 1395 - ساعت : 10:34

کد مطلب: 15874 چاپ به اشتراگ گذاشتن

از عزل منفرد تا نصب آجدانی، یونسی و شاید رسولی و دیگران؛

 تغییرات فرمانداری آمل تمامی ندارد/ بالاخره چه کسی فرماندار آمل است؟!

اختصاصی مازندشورا: حالا مردم آمل که در دو روز اخیر عزل ناگهانی منفرد و انتخاب و انتصاب ناگهانی تر گزینه هایی چون رسولی، آجدانی، یونسی و دوباره رسولی را شاهد بوده اند، حیران مانده ان که بالاخره کدام انتصاب را بپذیرند و اظهارات چه کسی را باور کنند!

مازندشورا- مجید ساجدی فر: پس از حضور استاندار مازندران در جلسه شورای اداری شهرستان آمل و تغییر ناگهانی فرماندار این شهرستان و معرفی فرد جایگزینِ (احمد منفرد فرماندار ویژه)  که موجب تعجب مدیران و مسؤولان این شهر و در ادامه، ترک جلسه امام جمعه آمل، رئیس اداره تبلیغات اسلامی، فرمانده سپاه و امام جمعه دابودشت شده بود، معادلات انتصاب فرمانداری آمل پیچیده شد.

همان شب  جعفرقمی اویلی مدیرکل سیاسی استانداری مازندران درگفت و گو با خبرگزاری ایرنا حواشی ایجاد شده در آئین معارفه «لطف الله آجدانی» سرپرست فرمانداری آمل را مربوط به تعداد معدودی از مخالفان دولت تدبیر و امید و حامیان دولت سابق در این شهرستان اعلام کرد و گفت: «سرپرست فرمانداری آمل با قوت به کارش ادامه می دهد».

همچنین با اعطای حکم سرپرستی فرمانداری آمل به لطف ا... آجدانی از سوی استانداری، بسیاری کار را تمام شده می پنداشتند اما صبح دوشنبه اخبار جدیدی در خبرگزاری ها و رسانه های استان منتشر شد مبنی بر اینکه «بیش از 100 نفر از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس، رزمندگان شاخص، خانواده شهدا و ایثارگران با تجمع مقابل درب فرمانداری ویژه آمل، نسبت به انتصاب آقای آجدانی اعتراض کردند و خواستار تعیین فردی انقلابی، متدین، ارزشی و به‌دور از حواشی سیاسی و جریانات سال 1388 شدند».

در این میان اصلاح طلبان و حامیان دولت نیز بیکار ننشسته اند و در نامه ای سرگشاده به رئیس جهمور، رنج نامه ای را نگاشتند و در آن از دخالت های نماینده حامی قالیباف در عزل و نصب ها و برکناری منفرد (فرماندار حامی دولت) گلایه ها کردند. فعالان سیاسی گروههای مختلف نیز در گفتگو با رسانه های مختلف نسبت به این انتصاب انتقاد کردند و مجموع این موارد باعث شد که جو فرمانداری آمل همچنان متشنج و نابسامان باقی بماند.

 تا اینکه شامگاه دوشنبه (یک روز پس از معارفه) لطف ا... آجدانی که هرگز این همه هجمه ها را علیه خود متصور نبود سرخورده از جنجال ها و تنش ها، در نامه ای به ربیع فلاح مازندران از سمت خود استعفا داد. آجدانی در این نامه خطاب به استاندار مازندران نوشت: «از آن جایی که برخی بی مهری های عده ای، تحقق هدف خدمتگزاری را برای اینجانب که هر پست و صندلی ای که تکیه گاهی جز برای امکان خدمت به مردم باشد از لنگه کفش کهنه و پاره ای نیز بی ارزشتر است ، ناممکن ساخته؛ ضمن اعلام استعفای خود از مسوولیت سرپرستی فرمانداری ویژه آمل ، از حضرتعالی اجازه می خواهم با استعفای اینجانب موافقت کنید تا همچنان و با همه توان در مسوولیت خطیر مدیریت مرکز آموزش و پژوهشهای توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران، خدمتگزار عرصه های علمی، آموزشی و پژوهشی باشم».

استاندار مازندران هم که ظاهرا نه گفتن در ذات ایشان نیست و کوتاه آمدن در برابر هجمه ها آسانترین تصمیم وی هست، بلافاصله با این استعفا موافقت کرد و در انتصابی عجیب«علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران» که به گفته صاحبنظران در سمت فعلی خود نیز چندان موفق نبوده را با حفظ سمت به عنوان «سرپرست فرمانداری ویژه آمل» منصوب کرد.

در حالی که به نظر می رسید این بار قائله فرمانداری آمل به پایان رسیده باشد بلافاصله خبری جدید از عزت الله یوسفیان ملا نماینده آمل در گفتگو با خبرگزاری مهر منتشر شد که در آن آقای نماینده از تایید حکم جعفر رسولی به عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل خبر داده و گفت: «این حکم از سوی وزارت کشور صادر شد و چند روز آینده مراسم معارفه فرماندار جدید (رسولی) برگزار می شود».

حالا مردم آمل که در دو روز اخیر عزل ناگهانی منفرد و انتخاب و انتصاب ناگهانی تر گزینه هایی چون رسولی، آجدانی، یونسی و دوباره رسولی را شاهد بوده اند، حیران مانده ان که بالاخره کدام انتصاب را بپذیرند و اظهارات چه کسی را باور کنند!

 در ادامه باید دید ماجرای فرمانداری شهر هزار سنگر آمل چه خواهد شد و  بالاخره چه کسی بر کرسی فرمانداری آمل جلوس خواهد کرد!!       

 


برچسب ها : # تغییرات فرانداری آمل #عزل منفرد #نصب آجدانی #یونسی #رسولی


 تغییرات فرمانداری آمل تمامی ندارد/ بالاخره چه کسی فرماندار آمل است؟!

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد :  تغییرات فرمانداری آمل تمامی ندارد/ بالاخره چه کسی فرماندار آمل است؟!

*

*


X https://sport45.site/