مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1588 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 01 اسفند 1392 -ساعت : 01:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن
عدم اجرای طرح های ملی در مازندران با وجود درآمدهای چند صد میلیارد دلاری دولت قبل/ مازندران نیازمند ده‌ها سال کار جهادی

در واکنش به منتقدین کاهش بودجه مازندران؛

عدم اجرای طرح های ملی در مازندران با وجود درآمدهای چند صد میلیارد دلاری دولت قبل/ مازندران نیازمند ده‌ها سال کار جهادی

اختصاصی مازند شورا: ربیع فلاح پیرامون بودجه استانداری مازندران نیز اظهار داشت: در دولت گذشته بودجه‌های حجیم برای استان پیشبینی می‌شد اما تنها 22 درصد آن بودجه‌ها محقق شد. وی افزود: در سال‌هایی که دولت بیش از یک صد میلیار دلار درآمد حاصل از فروش نفت داشت در استان مازندران حتی یک طرح ملی اجرا نشده است.

اختصاصی مازند شورا: دکتر ربیع فلاح در مراسم افتتاح 9 پروژه شهری آمل پس از استماع گزارشات شهردار آمل اظهار داشت: آمل یکی از با قدمتترین شهرهای استان است. شهری که مشاهیر فراوان و نخبگان متعدد را به کشور ما عرضه داشته است و از سوی حضرت امام) ره) نیز مورد تکریم قرار گرفته است.

معضل زباله و عدم بهره‌مندی از اقتصاد گردشگری

وی پس از بر شمردن ظرفیتهای گردشگری استان اظهار داشت: با وجود ظرفیتهای گردشگری بسیار و اهمیت فراوان اقتصاد گردشگری اما آنچه ما شاهد آنیم معضل زباله است. به نحوی که مسافران به علت کافی نبودن امکانات و خدمات بخش زیادی از اقلام مورد نیاز و مایحتاج خود را از مبدا حرکت به همراه خود میآورند و تنها زباله را برای مردم استان به جای می‌گذارند. حال آنکه تمامی خدمات مورد نیاز مسافران باید در داخل استان تامین گردد. از سویی دیگر رفع معضل زباله در شهرها نیازمند تحول در باورها و رفتار و سبک زندگی شهروندان است.

استاندار مازندران ادامه داد: اصلاح بافت‌های فرسوده، توسعه فاضلاب شهری، افزایش سرانه امکانات ورزشی از ضروریان یک شهر توسعه یافته است، که این مهم نیازمند ورود بخش خصوصی به مسائل است.

ربیع فلاح ادامه داد: در حالی که مازندران یک استان سرسبز است لذا توسعه فضای سبز نمی‌تواند کار دشورای باشد ضمن اینکه توسعه فضای سبز و کاشت درخت در دین مبین ما نیز توصیه شده است.

عدم اجرای طرح های ملی در مازندران با وجود درآمدهای چند صد میلیارد دلاری دولت قبل

ربیع فلاح پیرامون بودجه استانداری مازندران نیز اظهار داشت: در دولت گذشته بودجه‌های حجیم برای استان پیشبینی می‌شد اما تنها 22 درصد آن بودجه‌ها محقق شد. وی افزود: در سال‌هایی که دولت بیش از یک صد میلیار دلار درآمد حاصل از فروش نفت داشت در استان مازندران حتی یک طرح ملی اجرا نشده است.

بودجه 93 سه برابر بودجه 92

وی با تاکید بر صادق بودن با مردم اظهار داشت: در دولت فعلی برای بودجه سال 93 حدود 40 میلیارد دلار درآمد نفتی پیش بینی شده است. لذا بودجه پیش بینی شده برای استان مازندران واقع بینانهتر شده است و تلاش می‌شود در سال جدید بیش از 3 برابر بودجه سال 92 بودجه عملیاتی استان محقق گردد.

مازندران نیازمند ده‌ها سال کار جهادی

ربیع فلاح با انتقاد از عدم تحقق بودجه‌های پیش‌بینی شده در سال‌های گذسته و عدم اختصاص بودجه‌های ملی و عدم اجرای پروژه‌های ملی در استان مازندران اظهار داشت: ده‌ها سال کار جهادی نیاز است تا بتوانیم چهره شهرهای استان را تغییر دهیملینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ربیع فلاح - 9 پروژه شهری - آمل - بودجه مازندران - زباله - استاندار مازندران - -

نظر شما در مورد : عدم اجرای طرح های ملی در مازندران با وجود درآمدهای چند صد میلیارد دلاری دولت قبل/ مازندران نیازمند ده‌...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها