مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1594 -تاریخ انتشار : دوشنبه 28 بهمن 1392 -ساعت : 20:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
هدف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با نشاط است

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:

هدف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با نشاط است

مازند شورا: مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: هدف اصلی سند تحول بنیادین ایجاد آموزش و پرورش با نشاط در جامعه است

مازند شورا: سید علی قاسمی تروجنی عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش تنکابن اظهار کرد: آموزش و پرورش نقش مهمی در تغییر فرهنگ جامعه به سوی تعالی و رشد دارد و ما به دنبال آموزش و پرورشی هستیم که فرهنگ جامعه را به سمت فرهنگ تعامل، برادری و محبت پیش ببرد.

وی افزود: باید از همه ظرفیت ها برای ساختن یک آموزش و پرورش فعال و پر نشاط استفاده کنیم و برای این کار باید محیط آموزش و پرورش به یک فضای محبت آمیز و مهرورزی تبدیل شود.

قاسمی با تقدیر از زحمات مسعود اسدی گفت: از سعدی پور که از نیرو های شایسته و با تجارب ارزنده ای هستند می خواهم، اصل تواضع و تعامل با همه عناصر انسانی شایسته را داشته باشند.

علیرضا سعدی پور معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان تنکابن گفت: با اتحاد و همدلی است که می توانیم آموزش و پرورشی پویا، خلاق، فعال و درخور فرهنگیان عزیز این شهرستان داشته باشیم و آنرا به جایگاه واقعی خود برسانیم و امیدوارم که همکاران اداری و آموزشی مرا در این راه یاری کنند.

در این مراسم علیرضا سعدی پور از سوی سید علی قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به عنوان مدیر آموزش و پرورش تنکابن منصوب شد.

تغییر مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان از تودیع مدیر آموزش و پرورش تنکابن در دوران تصدی قاسمی آغاز شده است/ تسنیملینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آموزش و پرورش - قاسمی - تنکابن - -

نظر شما در مورد : هدف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با نشاط است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها