مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1598 -تاریخ انتشار : یکشنبه 27 بهمن 1392 -ساعت : 17:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ممنوع شدن كنده كاری های ادارات حفار در ساری/تجلیل از مدیر عامل و پرسنل سازمان در عملیات امداد و نجات غرب مازندران + تصاویر

سه گزارش متفاوت از سازمان عمران شهرداری ساری

ممنوع شدن كنده كاری های ادارات حفار در ساری/تجلیل از مدیر عامل و پرسنل سازمان در عملیات امداد و نجات غرب مازندران + تصاویر

مازند شورا: تشکیل جلسه هیئت مدیره سازمان عمران شهرداری ساری به ریاست مهندس فرزانه معاون شهرسازی شهرداری، اظهارات مهندس عباس رشیدی معاون فنی شهرداری ساری در جلسه هیئت مدیره این سازمان و گزارشی از عملکرد سازمان عمران شهرداری در بحران سفید غرب استان سه گزارش مازند شورا از این سازمان می‌باشد

مازند شورا: تشکیل جلسه هیئت مدیره سازمان عمران شهرداری ساری به ریاست مهندس فرزانه معاون شهرسازی شهرداری، اظهارات مهندس عباس رشیدی معاون فنی شهرداری ساری در جلسه هیئت مدیره این سازمان و گزارشی از عملکرد سازمان عمران شهرداری در بحران سفید غرب استان سه گزارش مازند شورا از این سازمان می‌باشد.

لذا به گزارش مازند شورا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مركز مازندران، جلسه هیئت مدیره این سازمان به ریاست مهندس فرزانه معاون شهرسازی شهرداری، مهندس رشیدی معاون فنی، مهندس باقری رئیس اداره فنی شهرداری، سید كمال آقامیری مدیرعامل سازمان عمران، احمد محمدیان ساروی و باباعلی اسماعیلی اعضای هیئت مدیره، مهندس مرتضوی و مهندس انگیزه معاونین اداری مالی و فنی و علی ایزدی مسئول امور مالی این سازمان با سخنرانی سید كمال آقامیری پیرامون ارائه گزارش كار و عملكرد پرسنل سازمان عمران در اجرای پروژه‌های عمرانی سطح شهر ساری و عملیات امداد و نجات در غرب مازندران برگزار شد.

سازمان عمران در اطلاع رسانی قویتر و محكم تر اقدام كند

در ادامه مهندس رشیدی معاون فنی شهرداری طی سخنانی با اشاره به اینكه عملكرد پرسنل سازمان عمران در غرب مازندران بی‌نظیر بوده و مسئولین استان نیز ابراز رضایت كردند، گفت: روابط عمومی سازمان عمران باید با قدرت كامل در تشریح عملكرد این سازمان اقدام نماید. وی با لزوم حمایت از روند اطلاع رسانی سازمان عمران، افزود: تلاش‌های سید كمال آقامیری مدیرعامل و پرسنل این سازمان در حس مسئولیت پذیری در قبال تأمین نیازهای شهر در حوزه عمرانی ستودنیست.

مهندس حمید فرزانه رئیس هیئت مدیره این سازمان با قدردانی از عملكرد برجسته مدیرعامل و پرسنل سازمان عمران در عملیات امداد و نجات به مردم و مناطق غرب مازندران گفت: تا پایان سال جاری به هیچ یك از ادارات حق حفاری در معابر عمومی شهر نخواهیم داد. فرزانه یادآوری كرد: ما در راستای افزایش فعالیت های سازمان عمران حمایت های همه جانبه از مدیرعامل و پرسنل این سازمان را در دستور كار داریم.

مهندس باقری رئیس اداره فنی شهرداری و دیگر عضو هیئت مدیره سازمان با ابراز رضایت و قدردانی از عملكرد مدیرعامل و پرسنل سازمان عمران در اجرای پروژههای عمرانی، روند كنونی را رو به رشد برشمرد.

احمد محمدیان ساروی و باباعلی اسماعیلی از اعضای هیئت مدیره سازمان عمران در سخنانی لزوم نظارت بیشتر بر نحوه خدمات رسانی این سازمان و افزایش فعالیت‌های واحد روابط عمومی را خواستار شدند.

این گزارش حاكیست مهندس فرزانه در پایان این جلسه خاطر نشان كرد: روابط عمومی سازمان عمران در افزایش اعتبارات مالی سازمان عمران اطلاع رسانی كند. وی از مهدی عبوری شهردار ساری به عنوان مدیری موفق و شهروند مدار در كشور یاد كرد و علت این اظهار نظر خویش را توجه ویژه شهردار ساری به امور شهری، شهروندان و حق و حقوق پرسنل عنوان كرد.

عملكرد سازمان عمران در حل بحران برف مناطق غرب مازندران بی نظیر بوده است.

مهندس عباس رشیدی معاون فنی شهرداری ساری در جلسه هیئت مدیره این سازمان در سخنانی با قدردانی از تلاش های سید كمال آقامیری مدیرعامل و پرسنل سازمان عمران در اجرای پروژههای مختلف عمرانی در نقاط مختلف شهر ساری اظهار داشت: سازمان عمران به تنهایی به اندازه یك تشكیلات بزرگ فنی، عملیاتی، اداری و خدماتی منشأ خدماتی ارزنده در عملیات امداد و نجات به مردم و مناطق غرب استان مازندران بوده است. این مسئول با ارزیابی مثبت از عملكرد سازمان عمران در بحران سفید غرب استان، حمایت‌های خود و مسئولین شهر ساری را از فعالیت‌های سازمان عمران اعلام كرد.

سازمان عمران شهرداری ساری در بحث خدمت رسانی مردم و مناطق غرب مازندران مظلوم واقع شد

شعبان وفایی نژاد نیز در گفتگو با ما اظهار داشت: این روزها بحث تجلیل و قدردانی از ادارات مختلف استان مازندران كه در عملیات امداد و نجات غرب مازندران منشأ خدماتی ارزنده بوده، مطرح شده و این موضوع بازار بسیار داغی را پیدا كرده است اما همگان به گونه‌ای تقدیر و حق شناسی دارند كه در این بحث واقعاً تلاش‌های پرسنل سازمان عمران مظلوم واقع و نادیده گرفته شده است.

نیروهای پرتلاش سازمان عمران در عملیات بازگشایی راه‌های ارتباطی و ارسال مواد غذایی، اعزام تیم‌های عملیاتی و مهندسی و خودروهای سبك وسنگین بسیار عالی ظاهر شد و نقش مثبت و تعیین كننده‌ای در تسهیل در خدمت رسانی به این مناطق داشته است اما در عین ناباوری هیچ تجلیلی از این سازمان به عمل نیامد و مظلومیت سازمان عمران در این عملیات پرواضح مشهود بوده است.

مسئول روابط عمومی سازمان عمران شهرداری ساری ادامه داد: انتظار بود مسئولین استان و شهرستان در حمایت از اقدامات سازمان عمران و اجرای عملیات مذكور گام‌های عینی بر می‌داشتند تا موجب دلگرمی بیشتر مسئولین و پرسنل این سازمان در راستای رسالتشان گردد. سازمان عمران نماد خدمت رسانی برتر و بهتر در شرایط بحرانی می‌باشد به طوریكه در سیل های سال گذشته در سطح شهر ساری و كمك رسانی به مردم و شهرهای نوشهر، بهشهر و ... خدماتی شایسته معمول داشته است.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سازمان عمران شهرداری - ساری - شعبان وفایی نژاد - بحران برف - مدیریت بحران - رشیدی - آقا میری - -

نظر شما در مورد : ممنوع شدن كنده كاری های ادارات حفار در ساری/تجلیل از مدیر عامل و پرسنل سازمان در عملیات امداد و نجات غ...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها