مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1599 -تاریخ انتشار : یکشنبه 27 بهمن 1392 -ساعت : 17:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اختصاص بودجه برای زیباسازی ورودی‌های آمل

مازند شورا: شهردار آمل گفت: اعتبار زیباسازی ورودی‌های شهر آمل در بودجه سال 93 شهرداری لحاظ شده است.

مازند شورا: احمد امیرسلیمانی صبح امروز در ستاد تسهیلات سفر و توسعه گردشگری آمل با بیان اینکه کمیته‌های شهرداری آمل بخشی از تقاضای مسافران را تامین می‌کند، اظهار داشت: در سال‌جاری نیز شهرداری آمل به گردشگران خدمات ارائه می‌کند.

وی با اشاره به اینکه کنترل استانداردهای تجهیزات تفریحی پارک دهکده طلایی هر ساله از سوی سازمان استاندارد در حال انجام است، افزود: تمامی دستگاه‌های زیرمجموعه شهرداری نسبت به وظایف خود در زمینه ارائه خدمات به گردشگران واقف هستند.

امیرسلیمانی با اشاره به اینکه ورودی شهر آمل در پل امام حسین و پل شهدای جنگل جز پروژه‌های راه و شهرسازی است که به شهرداری واگذار شده است، اظهار داشت: هم‌اکنون طراحی فضای ورودی شهر آمل در دست انجام است که این امر با توجه به فرهنگ و سنن این شهرستان صورت گیرد و برای تامین آن نیز در بودجه 92 تمهیداتی در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم حداقل‌های مورد نیاز برای ورودی‌های شهر آمل را تا پایان سال لحاظ کنیم، تصریح کرد: این ورودی‌ها به صورت کلی ساماندهی می‌شوند.

رئیس شبکه بهداشت آمل نیز با تاکید بر آمادگی پایگاه‌های اورژانس و اورژانس هوایی شهرستان برای ایام نوروز گفت: تمام بیمارستان‌های شهرستان برای پذیرش بیماران آمادگی دارند.

حمزه قاسمی بیان داشت: اورژانس‌های بیمارستانی در آمل در حال بازسازی برای ارائه خدمات بهتر به مسافران و شهروندان هستند./فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - آمل - زیباسازی - پارک دهکده طلایی - سلیمانی - -

نظر شما در مورد : اختصاص بودجه برای زیباسازی ورودی‌های آمل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها