مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1603 -تاریخ انتشار : شنبه 26 بهمن 1392 -ساعت : 21:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن

افتتاح ۹ طرح عمرانی شهری در آمل

مازند شورا: شهردار آمل گفت: ۹ طرح مهم عمرانی و خدماتی شهری اواخر این هفته در آمل افتتاح و بهره برداری می شود.

مازند شورا: احمد امیرسلیمانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این طرح ها شامل بلوار محمد بن جریر طبـری اتصالی بلوار امام خمینی (ره) به بلوار آیت ا طالقانی، سه ساختمان اداری سازمان تاکسیرانی، سازمان آرامستان و خدمات شهری، سه پارک محله ای، مرمت و بازسازی بخشی از بازار قدیم آمل و دو ایستگاه تفکیک زباله های خشک از تر است.

وی افزود: شهرداری آمل برای اجرای این طرح ها که در کمتر از یک سال اجرا و آماده بهره برداری شده، بیش از 156 میلیارد ریال هزینه کرده است.

شهردار آمل گفت: این شهرداری در سه سال گذشته طرح های نیمه کاره زیادی را در سطح شهر آمل تکمیل و بهره برداری رسانده و این سیاست نیز در سال آینده با توان اجرایی بیشتری ادامه دارد.

امیرسلیمانی تصریح کرد: سیاست شورای اسلامی شهر در دوره چهارم و شهرداری آمل، ارائه خدمات دهی یکسان به شهروندان در تمامی مناطق این شهر است و اجرای طرح های جدید شهری با این رویکرد در نقاط مختلف شهر آمل اجرا شد.

وی همراهی و مشارکت شهروندان در اجرای طرح های شهری را عامل مهم در زمینه توسعه و پیشرفت پروژه های عمران شهری بیان کرد و  گفت: اعتقاد مجموعه شهری در اجرای طرح ها بر این بوده که اگر مردم در کارها با مسئولان مشارکت نداشته باشند، قطعاً نمی توانیم به آن اهداف برسیم./ تسنیملینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آمل - شهرداری - پروژه عمرانی - امیرسلیمانی - -

نظر شما در مورد : افتتاح ۹ طرح عمرانی شهری در آمل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها