مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1604 -تاریخ انتشار : شنبه 26 بهمن 1392 -ساعت : 21:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن

خسارت 40 میلیارد تومانی شهرداری تنکابن

مازند شورا: رئیس شورای شهر تنکابن برجدی گرفتن جایگاه پدافند غیر عامل در استان تاکید کرد و افزود : تخریب حدود چهار هزار مسکن، واحدهای تجاری و کشاورزی که هنوز نمی توانیم برآورد دقیقی از میزان خسارت داشته باشیم ، عزم ملی را در جبران می طلبد.

مازند شورا: تقی پزشکی صبح شنبه در جلسه شورای شهر با اشاره به بحران برف منطقه افزود: این برف نبود که بارید بلکه فاجعه بهمن بود که بر سر ما فرود آمد و میلیارد ها تومان به بخش های مختلف شهرستان خسارت وارد کرد.

رییس شورای اسلامی شهر تنکابن ضمن قدر دانی از پیمانکاران محلی ، تصریح کرد : اگر این پیمانکاران نبودند ما به معنای واقعی فلج بودیم زیرا  ادار ه راه و شهرسازی این شهرستان یک لودر یا یک بولدوزر نداشت و این درد بزرگی است.

وی از خسارت 40 میلیارد تومانی شهرداری تنکابن نیز خبر داد و گفت : این مقدار اعتبار برابر با بودجه 4 سال شهرداری تنکابن است.

پزشکی ضمن برشمردن کمبودها و نارساییها در بخش زیر ساختهای شهری چاره کار ازاین مشکلات را استان شدن منطقه غرب مازندران دانست و  اظهار داشت : آنچه که قابل توجه است این است که با اعلام تخصیص 15 میلیارد تومان تنخواه کلی از سوی استانداری به غرب مازندران ، مناطق شرق استان هم می گویند که ما هم در سرما زدگی دچار خسارت شده ایم و به اعتبار نیاز داریم.

این مقام مسئول ضمن گلایه شدید از نحوه ورود تجهیزاتی که از استانهای هم جوار به منطقه اعزام شده بودند ، گفت : بسیاری از تجهیزات و آذوقه در شهرهای همجوار تخلیه می شد و به تنکابن نمی رسید.

وی گفت: ما می دانیم که دولت نمی تواند از عهده تمامی خسارت برآید اما با واگذاری تسهیلات کم بهره و رفع بورو کراسی بانکی و امهال و استمهال می توان کمی از آلام مردم را تسکین داد.

رئییس شورای اسلامی شهر تنکابن از حضور تمامی مسئولین ملی، استانی و شهرستانی و مردم تنکابن و همچنین کمک های استانهای هم جوار قدر دانی کرد./ مهرلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تنکابن - شورای شهر - شهرداری - خسارت - -

نظر شما در مورد : خسارت 40 میلیارد تومانی شهرداری تنکابن

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها