مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1618 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 بهمن 1392 -ساعت : 13:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جزئیاتی از عملکرد سازمان عمران شهرداری ساری در بحران سفید + تصاویر

جزئیاتی از عملکرد سازمان عمران شهرداری ساری در بحران سفید + تصاویر

اختصاصی مازند شورا: در میان همه نهاد ها و سازمان هایی چون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج، هلال احمر و ... یکی از سازمان هایی که با ادوات سنگین و نیروهای آماده وارد منطقه بحرانی شد سازمان عمران شهرداری ساری بود. این سازمان طی چند مرحله اقدام به اعزام نیرو به منطقه غرب استان نمود.

اختصاصی مازند شورا: اگرچه پیش از ریزش برف زمستانی در غرب مازندران، مسئولین و کارشناسان هواشناسی استان از کاهش شدید دمای هوا و ریزش برف خبر داده بودند اما آنچه که شاهد بوده ایم عدم آمادگی کامل دستگاه ها برای مقابله با این حادثه بوده است به نحوی که غرب استان به مدت بیش از یک هفته در بحرانی سفید فرو رفت. درخواست استاندار محترم مازندران از دولت و حضور نماینگانی از مجلس شورای اسلامی در مناطق بحران زده تا حدودی شدت این بحران را نمایان تر ساخت در میان همه نهاد ها و سازمان هایی چون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج، هلال احمر و ... یکی از سازمان هایی که با ادوات سنگین و نیروهای آماده وارد منطقه بحرانی شد سازمان عمران شهرداری ساری بود. این سازمان طی چند مرحله اقدام به اعزام نیرو به منطقه غرب استان نمود.

سازمان عمران شهرداری ساری برجسته ترین خدمات را در بحران غرب مازندران ارائه كرده است

همچنین شعبان وفایی نژاد در گفتگو با ما اظهار داشت: در پی بارش شدید برف در شهرهای غرب استان كه مشكلات بسیاری از هم از حیص جانی و هم مالی برای مردم این مناطق به وجود آورد بسیاری از ارگان ها، ادارات و سازمان ها بدون در نظر گرفتن مرزبندی در ارائه خدمات به یاری مردم غرب استان پرداختند كه در این بین برخی نهادها حضوری چشمگیرتر داشتند.

وی افزود: ضمن قدردانی از تلاش همه نیروهایی كه در این عملیات امداد و نجات خدمات شایسته ای معمول داشتند با صراحت و صداقت اعلام می دارد كه سازمان عمران شهرداری مركز مازندران به عنوان بزرگترین سازمان تابعه شهرداری ساری در بحث بحران بارش برف در شهرهای غرب استان، تنها تشكیلات اداری در كل استان مازندران بود كه همه امكانات موتوری و استعدادهای فنی مهندسی و حتی نیروهای فرهنگی و اطلاع رسانی و پشتیبانی خویش را به شهرهای غرب استان اعزام كرد.

بر همین اساس حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته از اقدامات مهدی عبوری شهردار و رئیس شورای سازمان عمران شهرداری در این حركت بسیار ارزشمند قدردانی كرد. گفتنی است سازمان عمران شهرداری ساری بنابر دستور مهدی عبوری شهردار و با مدیریت سید كمال آقامیری مدیرعامل بسیجی و پرتلاش این سازمان در طی مدت حضور در مناطق غرب مازندران بیش از 20 راه ارتباطی این مناطق را بازگشایی و در بحث امداد رسانی به مردم این مناطق نیز خدمات ارزنده ای معمول داشتند كه ما به رسم امانت داری قلم در این گزارش آن را بازگو می كنیم.

تقدیر یكپارچه شورای شهر ساری از عملكرد سازمان عمران شهرداری در بحران برف غرب استان
 
به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری در جلسه فوق العاده شورای شهر ساری كه به منظور بررسی كلیات لایحه بودجه سال 93 شهرداری ساری برگزار شد از حضور پررنگ شهرداری و عملكرد و تلاش مضاعف مدیریت و پرسنل سازمان عمران شهرداری ساری در بحران برف غرب استان تقدیر شد.

اعضای شورا با اعلام همدردی و همراهی با آسیب دیدگان بحران برف اخیر در منطقه غرب مازندران از تمامی دستگاهها واداراتی  كه در یاری رساندن  به مردم از هیچ تلاشی فروگذار ننموده اند اظهار امیدواری كردند تا این مساعدتها و حس  همكاری و همیاری ادامه یابد.

اعضای شورا همچنین اعلام كردند خدمات شهردار ساری و مدیر عامل و كاركنان سازمان عمران كه به همین مناسبت 18 دستگاه گریدر و لودر امكانات فنی مهندسی  را در محل مورد نظر استقرار دادند و 7 شبانه روز در منطقه حضور داشتند قابل تقدیر است.

سید كمال آقامیری مدیرعامل سازمان عمران شهرداری ساری نیز در این جلسه اعلام داشت: خدمات سازمان عمران به منطقه بحران زده از برف در غرب استان متاثر از رهنمودهای مهدی عبوری شهردار مركز استان است و شهردار نگاهی ویژه به این سازمان كه نماد عمران و توسعه شهر می باشد دارد.

وی گفت خدماتی كه سازمان عمران در منطقه غرب استان انجام داد یادآور ایام دفاع مقدس بود كه همه متحداً خدمت رسانی داشته اند و من از تریبون پارلمان محلی استفاده كرده و از زحمات همكارانم در سازمان عمران قدرشناسی میكنم.

وی با سپاس از شهردار، اعضای شورای شهر و مهندس مدینه نماینده شورای شهر در سازمان عمران گفت: انصافاً آقای مدینه هر روز مسایل و پروژه های سازمان را رصد می كند و نظارت خوبی بر عملكرد سازمان دارد. وی خواستار حضور در جلسه علنی شورا جهت ارایه عملكرد سازمان متبوع خود شد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساری - بحران - مدیریت بحران - شهرداری - شعبان وفایی نژاد - سازمان عمران شهرداری - غرب مازندران - بحران برف - -

نظر شما در مورد : جزئیاتی از عملکرد سازمان عمران شهرداری ساری در بحران سفید + تصاویر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها