مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1622 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 بهمن 1392 -ساعت : 00:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

حذف بریدگی‌ها و نصب دور برگردان‌های ایمن در قائشمهر

مازند شورا: شهردار قائمشهر از افتتاح نخستین دوربرگردان قائمشهر با حذف بریدگی قبلی در خیابان کارگر این شهر خبر داد و بر حذف بریدگی‌ها و نصب دور برگردان‌های ایمن تاکید کرد

مازند شورا: جعفر حسینی بعد از ظهر امروز در آیین بهره‌برداری از پروژه‌های دهه فجر امسال شهرداری قائمشهر با اشاره به نصب دوربرگردان ایمن در خیابان کارگر اظهار داشت: این پروژه در راستای جلسات تخصصی شهرداری و شورای ترافیک شهرستان اجرایی و مقرر شد تمامی بریدگی‌های سطح شهر حذف و به جای آن دوربرگردان نصب شود که نخستین دوربرگردان با اعتبار 600 میلیون ریال هزینه صرف شده به بهره‌برداری رسید.

وی به تفکر شورای اسلامی و شهرداری قائمشهر مبنی بر ایجاد بوستان یا پارک محلی در همه محلات قائمشهر اشاره کرد و افزود: این کار سبب توسعه فضای سبز شهری و نشاط شهروندان می‌شود.

شهردار قائمشهر بیان داشت: بهسازی پارک سید محله با مساحت 2 هزار و 500 مترمربع و اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون ریال و پارک محله‌ای قائم‌محله با اعتبار یک میلیارد و 400 میلیون ریال با نصب وسایل بازی کودکان و تجهیزات ورزشی در راستای تحقق همین برنامه‌ها است.

حسینی مجموع هزینه‌های پروژه‌های امروز شهر داری را 3 میلیارد و 200 میلیون ریال اعلام کرد که از محل اعتبارات شهرداری قائمشهر تامین شده است./فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جعفر حسینی - شهرداری - قائمشهر - حذف بریدگی‌ها - نصب دور برگردان‌های - -

نظر شما در مورد : حذف بریدگی‌ها و نصب دور برگردان‌های ایمن در قائشمهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها