مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1624 -تاریخ انتشار : دوشنبه 21 بهمن 1392 -ساعت : 15:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن

برگزاری مراسم تجلیل از شوراها و دهیاران

مازند شورا: بخشدار مرکزی نوشهر از برگزاری مراسم تجلیل از شوراها و دهیاران در مدیریت بحران سفید در نوشهر خبر داد

مازند شورا: مصدق آزادیان ظهر امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری مراسم تجلیل از شوراها و دهیاران به دلیل مدیریت بحران برف خبر داد و اظهار داشت: در آینده‌ای نزدیک از شوراها، دهیاران و تمامی کسانی که در ایام بحران برف در بخش مرکزی نوشهر مشارکت و همکاری داشتند، قدردانی می‌شود.

وی افزود: در این مراسم همچنین از کسانی که خودروها و ادوات خود را به میدان آوردند و در مدیریت بحران به ما یاری رساندند، تجلیل می‌شود.

بخشدار مرکزی نوشهر درباره آخرین وضعیت بخش مرکزی نوشهر داشت: شرایط در بخش مرکزی نوشهر عادی است و زندگی به روال عادی در جریان است.

وی تصریح کرد: همچنین کارشناسان امر در حال بررسی و برآورد میزان خسارات وارده ناشی از بحران برف در مناطق مختلف روستایی در این بخش هستند و در یک هفته آینده جمع‌بندی لازم انجام می‌شود.

آزادیان خاطرنشان کرد: پس از تعیین میزان خسارات وارده، آمار در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان مطرح می‌شود و این موضوع جزو مطالبات ما در روستاهای بخش مرکزی نوشهر است.

این مسئول گفت: بحران برف در بخش مرکزی نوشهر به واحدهای مسکن روستایی، کشاورزی، دام و طیور، واحدهای صنعتی و تجاری خسارات سنگینی وارد کرده است./ فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورا - مراسم تجلیل - نوشهر - مدیریت بحران - -

نظر شما در مورد : برگزاری مراسم تجلیل از شوراها و دهیاران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها