مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1627 -تاریخ انتشار : دوشنبه 21 بهمن 1392 -ساعت : 14:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بهره برداری از سه پروژه عمرانی شهرداری قائم شهر

مازند شورا: سه پروژه عمرانی شهرداری قائمشهر همزمان با ایام هه فجر در این شهرستان بهر برداری رسید.

مازندشورا: سید جعفر حسینی شهردار قائمشهر ظهر دوشنبه در آیین افتتاح 3 پروژه عمرانی شهرداری با بیان اینکه در راستای جلسات تخصصی شهرداری، شورای شهر و شورای ترافیک قائم شهر، حذف بریدگی های سطح حذف و دوربرگردان جایگزین آن شود، گفت: بدلیل تصادفات بسیار اولین دوربرگردان در خیابان کارگر با مجموع اعتبار هزینه شده 60 میلیون تومان ایجاد شد.

وی با اشاره به اینکه با همکاری و تفکر شورای شهر در محلات مختلف بوستان های محله ای در راستای حفظ و توسعه فضای شهری ایجاد شود، افزود: به همین دلیل قائم محله با 2500 متر مربع با مجموع اعتبار هزینه شده 120 میلیون تومان  و سید محله با 2600 متر مربع با مجموع اعتبار هزینه شده 140 میلیون تومان احداث و بسازی شد.

شهردار قائم شهر کل هزینه های 3 پروژه شهرداری شهرستان را در نهمین روز از دهه فجر را  320 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: فاز یک تقاطع غیر همسطح الغدیر بزودی افتتاح می شود.

همچنین رئیس شورای شهر قائم شهر با بیان اینکه هر اقدام و پروژه ای که در شهر شهرستان انجام یا قرار است انجام شود، همه اینها مدیون خون شهدا و امام شهداست، اذعان داشت: مسئولین شهرستان باید از این فرصت های در اختیار گذاشته شده برای خدمت به ردم در راستای تحقق امام و نظام استفاده درست کنند.

مهدی ابراهیمی با اشاره به اینکه همه مسئولین در راستای اجرای پروژه های زیر ساختی و عمرانی در توسعه شهر و آرامش و نشاط مردم باید نقش تاثیرگذاری را ایفا کنند، اظهارداشت: در اجرای پروژه ها مسئولین نمی توانند به مردم منت بگذارند، چرا که این از پرداخت بموقع عوارض شهرداری توسط مردم اجرا می شود.

وی خواستار تخصیص اعتبارات دولتی برای اجرای پروژه های شهرداری شد و افزود: با همت و تلاش فرماندار قائم شهر 500 میلیون تومان اعتبار دولتی به حساب شهرداری واریز شد./مهرلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - قائم شهر ، پروژه عم - -

نظر شما در مورد : بهره برداری از سه پروژه عمرانی شهرداری قائم شهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها