مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1630 -تاریخ انتشار : دوشنبه 21 بهمن 1392 -ساعت : 08:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رکاب احداث پیست دوچرخه سورای بهشهر زده شد

سخنگوی شورای شهر بهشهر خبر داد:

رکاب احداث پیست دوچرخه سورای بهشهر زده شد

اختصاصی مازند شورا: اعظم السادات حسینی عضو شورای شهر بهشهر چندی پیش پس از آنکه از بررسی طرح احداث پیست دوچرخه سورای حدفاصل دانشگاه علم و فناوری بهشهر تا سواحل دریا خبر داده بود بهشهر خبر داده بود اینک اما از اجرای این طرح خبر داده است

اختصاصی مازند شورا: اعظم السادات حسینی عضو شورای شهر بهشهر چندی پیش پس از آنکه از بررسی طرح احداث پیست دوچرخه سورای حدفاصل دانشگاه علم و فناوری بهشهر تا سواحل دریا خبر داده بود بهشهر خبر داده بود اینک اما از اجرای این طرح خبر داده است.

وی در گفتگو با ما اظهار داشت: سی و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی، ایام الله دهه فجر را به محضر رهبر فرزانه حضرت آیت الله خامنه ایی و همه مسئولان و خدمتگزاران نظام و مردم ایران بویژه شیرزنان و دلیرمردان دیار اشرف البلاد تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدواریم با محور قرار دادن معنویت و ارزش های انقلاب و پیروی از اندیشه های امام راحل و رهنمود های حکیمتنه رهبر انقلاب و اتحاد و همدلی توفیق خدمت صادقانه و خالصانه را داشته باشیم.

سخنگوی شورای شهر بهشهر افزود: مراسم کلنگ زنی پروژه پیست دوچرخه سواری دریای چهارفصل  با حضور مسئولین شهری برگزار شد؛ این پروژه مسافتی به طول 18 کیلومتر دارد که فاز اول آن به طول 2 کیلومتر با هزینه ایی بالغ بر 250 میلون تومان از دانشگاه علم و فن آوری به شمت دریا آغاز خواهد شد.

حسینی ادامه داد: همچنین فاز اول پل و سیل بند منطقه کوه خیل بهشهر با خرید 10 واحد مسکونی به مساحت 2550 متر مربع  افتتاح شد که مبلغی بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون تومان در این پروژه هزینه شده است.

وی از برگزاری مسابقات دوچرخه سواری ویژه بانوان خبر داد و افزود: این مسابقه که ویژه بانوان است بعد از ظهر روز دوشنبه در محل پارک ملت شهرستان بهشهر برگزار خواهد شد.

عضو شورای شهر بهشهر در خصوص فعالیت های این شورا در ایام دهه فجر اظهار داشت: شورای شهر و شهرداری بهشهر در این ایام به منظور ایجاد نشاط اجتماعی اقدام به برگزاری جنگ شادی و برپایی سیرک نموده است.

این استاد دانشگاه در خصوص دیگر برنامه های دهه فجر گفت:برگزاری جشن خیابانی کودکان در مسیر روز رهپیمایی 22 بهمن ماه به همت شورای شهر و شهرداری بهشهر برگزار خواهد شد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اعظم السادات حسینی - بهشهر - پیست دوچراخه سورای - بانوان - شورای شهر - -

نظر شما در مورد : رکاب احداث پیست دوچرخه سورای بهشهر زده شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها