مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1644 -تاریخ انتشار : شنبه 19 بهمن 1392 -ساعت : 07:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن

حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان عمران شهرداری ساری در غرب مازندران + تصاویر

مازند شورا: سید كمال آقامیری مدیرعامل سازمان عمران شهرداری ساری جهت حضور در كنار پرسنل و تیم های عملیاتی این سازمان در راستای عملیات امداد و نجات به مردم و مناطق غرب مازندران عازم این مناطق شد.

به گزارش مازند شورا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مركز مازندران، سید كمال آقامیری مدیرعامل سازمان عمران شهرداری ساری جهت حضور در كنار پرسنل و تیم های عملیاتی این سازمان در راستای عملیات امداد و نجات به مردم و مناطق غرب مازندران عازم این مناطق شد.

مدیرعامل سازمان عمران با حضور در محل اجرای عملیات امداد و نجات، با مهندس علی نبییان معاون عمرانی استانداری مازندران دیدار و آخرین روند اجرای عملیات امداد و نجات توسط این سازمان را تشریح كرد. مدیرعامل سازمان عمران در گفتگو با خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی از بازگشایی پل ارتباطی كمربندی چالوس خبر داد و گفت: به دستور مهدی عبوری شهردار ساری تیم های عملیاتی سازمان عمران به استعداد انواع ماشین آلات راهسازی و امداد و نجات در منطقه مورد نظر مستقر هستند  و با تلاش شبانه روزی تیم های عملیاتی این سازمان مسیر معابر جاده كندوان و مسیر چالوس به كلارآباد بازگشایی شد.

آقامیری با اشاره به بازگشایی كلیه معابر اصلی و فرعی شهر كلارآباد، عباس آباد، چالوس، نشتارود، تنكابن و رامسر توسط تیم های عملیاتی سازمان عمران، افزود: به دلیل بارش بی سابقه برف در این مناطق راههای روستایی ولی آباد، حبیب آباد، راههای اصلی و فرعی ورودی و خروجی شهر كتالم مسدود شده بود كه پس از 4 روز تلاش بی وقفه تیم های عملیاتی این سازمان، اكنون مسیرهای مذكور باز و آماده تردد می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران می افزاید به دنبال بارش برف و برودت شدید هوا در مناطق غرب مازندران، بسیاری از راههای ارتباطی این مناطق مسدود و مشكلات متعددی برای مردم منطقه به وجود آمده بود كه خوشبختانه تلاش های صورت گرفته برای رفع مشكلات به نتیجه لازم رسید و اكثر راههای ارتباطی این مناطق بازگشایی شده و تلاش برای آزادسازی راههای باقی مانده ادامه دارد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سازمان عمران - شهرداری - ساری - آقا میری - مدیریت بحران - غرب مازندران - -

مطالب مرتبط با : حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان عمران شهرداری ساری در غرب مازندران + تصاویر
نظر شما در مورد : حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان عمران شهرداری ساری در غرب مازندران + تصاویر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها