مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1647 -تاریخ انتشار : شنبه 19 بهمن 1392 -ساعت : 07:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بحران برف در نوشهر مهار شد/ قدردانی از مدیریت بحران

مازند شورا: امام جمعه نوشهر با اشاره به بحران برف اخیر در غرب مازندران بویژه در نوشهر گفت: با تعامل نزدیک مردم و مسئولین بحران برف در نوشهر مهار شد.

مازند شورا: حجت الاسلام محمود مشایخ ظهر جمعه در جمع نمازگزاران نوشهری با قدردانی از تلاش و همت مسئولین در ستاد مدیریت بحران و مردم گفت: با تعامل و همکاری مردم و ستاد مدیریت بحران در شهرستان نوشهر، بحران برف مهار شد که جا دارد از فرمانداری و شهرداری و شوراهای روستاها و بخشداری قدردانی شود.

امام جمعه نوشهر افزود: درهمه کشورهای دنیا بحران برف به  عنوان یک بلای طبیعی وجود دارد و اختصاص به کشور اسلامی و غیر اسلامی ندارد و لازم است تا در این خصوص زیرساخت ها تقویت شود.

خطیب نماز جمعه نوشهر در بخش دیگر به مسائل دیپلماسی و خارجی کشور پرداخت و خاطرنشان کرد: آمریکایی ها بدانند که مساله خارجی کشور مختص به رئیس جمهور و وزیر خارجه کشور مان نیست بلکه طرف مقابل آمریکایی ها 75 میلیون مردم ایران اسلامی هستند.

حجت الاسلام مشایخ با اشاره به در پیش بودن راهپیمایی 22 بهمن عنوان داشت: امسال پر شور تر از سالهای گذشته، مردم در راهپیمایی 22 بهمن حضور خواهند یافت و پاسخ محکمی به یاوه گویی های اخیر آمریکایی ها خواهند داد.

وی تاکید کرد: بهانه جویی های آمریکایی ها و غربی ها بواسطه مساله هسته ای نیست بلکه آنان از اصل انقلاب و استقلال خواهی و از شعار نه شرقی نه غربی و جمهوری اسلامی ملت ایران می هراسند و واهمه دارند.

خطیب نمازجمعه نوشهر در ادامه با بیان آنکه برگزاری یاد و خاطره انقلاب و گرامیداشت آن در دهه فجر یک ضرورت است خاطرنشان کرد: یاد انقلاب و خاطرات روزهای حماسی آن باعث زنده نگاه داشتن فرهنگ انقلاب می شود./ مهر

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدیریت بحران - مازندران - قطع گاز - نوشهر - 22 بهمن - -

نظر شما در مورد : بحران برف در نوشهر مهار شد/ قدردانی از مدیریت بحران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها