مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1651 -تاریخ انتشار : شنبه 19 بهمن 1392 -ساعت : 07:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دعوت کانون تدبیر و امید آمل به شرکت در راهپیمایی 22 بهمن + متن بیانیه

با صدور بیانه ای صورت گرفت

دعوت کانون تدبیر و امید آمل به شرکت در راهپیمایی 22 بهمن + متن بیانیه

مازند شورا: مردان و شیرزنان آملی در همراهی با ملت بزرگ ایران و مردم قهرمان مازندران همیشه سبز، حضور دوباره در صحنه‌های دفاع از آرمان های امام راحل و تجدید بیعت با نظام جمهوری اسلامی، مقام معظم رهیری، رییس جمهور محبوب و حمایت از دولت تدبیر و امید را گرامی می‌دارد

مازند شورا: در آستانه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران کانون تدبیر و امید آمل ضمن صدور بیانه ای به حضور دوباره در صحنه دفاع از آرمان های امام (ره) تاکید کردند. متن بیانه ای که برای مازند شورا ارسال شده است بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دگر زمستان وطن، با گل شکوفه‌های یادمان حماسه‌ی دهه‌ی فجر بهاری شد. بهاران 22 بهمن، سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) که یادآور و تجلی حماسه‌ی غرور آفرین مردم قهرمان ایران اسلامی در خلق شور و شعور تاریخی برای تحقق آرمانها و ارزشهای دینی و ملی مردم قهرمان ایران است، گرامی باد.

کانون تدبیر و امید شهرستان آمل، با تاکید بر استمرار حضور یکپارچه و پرشکوه همه‌ی دلاور مردان و شیرزنان آملی در همراهی با ملت بزرگ ایران و مردم قهرمان مازندران همیشه سبز، حضور دوباره در صحنه‌های دفاع از آرمان های امام راحل و تجدید بیعت با نظام جمهوری اسلامی، مقام معظم رهیری، رییس جمهور محبوب و حمایت از دولت تدبیر و امید را گرامی می‌دارد. بهاران دهه‌ی فجر و سالروز حماسه‌ی پرشکوه و همیشه ماندگار پیروزی انقلاب اسلامی ایران خجسته باد.

لطف الله آجدانی

مسوول کانون تدبیر و امید شهرستان آمللینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : 22 بهمن - کانون تدبیر و امید - آمل - آجدانی - -

نظر شما در مورد : دعوت کانون تدبیر و امید آمل به شرکت در راهپیمایی 22 بهمن + متن بیانیه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها