مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1669 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 بهمن 1392 -ساعت : 21:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن

امکانات شهرداری‌ها در مواقع بحران محدود است

مازند شورا: امام جمعه چالوس گفت: شهرداری‌ها امکانات لازم برای مواقع بحران را ندارند و امکانات اولیه‌شان ضعیف است.

مازند شورا: حجت‌الاسلام محمدمهدی راشدی امشب در جلسه ستاد بحران این شهرستان اظهار داشت: مسئولان مرتبط باید اعتبارات و تجهیزات لازم را در اختیار شهرداری‌ها و ادارات راه و شهرسازی قرار دهند تا در مواقع بحران با مشکل روبه‌رو نشویم.

وی تصریح کرد: آنچه در درجه نخست اولویت قرار دارد اندیشیدن تمهیدات لازم قبل از بروز بحران است.

راشدی با بیان اینکه مردم به این نشست و جلسات خوش‌بین نیستند تأکید کرد: همه مسئولان باید عزمشان را جزم کنند و چاره واقعی برای اصلاح امور مردم بیندیشند تا مردم نیز به آنها امیدوار شوند.

این مسئول متذکر شد: صورت‌جلسات این نشست‌ها مهم گرفته شود و به اطلاع مردم و مسئولان برسد.

امام جمعه شهرستان چالوس از تلاش‌های مسئولان شهرستان با وجود ظرفیت محدودشان در این روزها قدردانی کرد و افزود: سرازیر شدن امکانات از سایر شهرها و استان‌ها با تأخیر انجام شد و برگشتن بحران به حالت عادی توسط مسئولان شهرستانی و امکانات محدودشان میسر شد.

وی خاطرنشان کرد: اگر چه چالوس خدمات کشوری ارائه می‌دهد اما امکانات آن محدود و شهرستانی است که لازم است تدابیری برای این مشکلات اندیشیده شود.

راشدی اعلام کرد: امروز خسارت‌های وارده به‌طور دقیق مشخص نیست و این موضوع باید پس از ذوب شدن برف‌ها و اتمام آن برآورد شود.

وی تأکید کرد: مسئولان کشوری و استانی نباید پس از اتمام بحران منطقه و خسارت‌های ناشی از آن را فراموش کنند بلکه تمام دستگاه‌ها باید همت خود را به‌کار گیرند تا مردم به خدمات دولت و نظام دلگرم شوند.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدیریت بحران - چالوس - شهرداری - مازندران - -

نظر شما در مورد : امکانات شهرداری‌ها در مواقع بحران محدود است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها