مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1671 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 بهمن 1392 -ساعت : 21:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تنکابن، عباس‌آباد و رامسر هنوز برق ندارند

مازند شورا: نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد گفت: نزدیک‌ترین نقاط به شهر تنکابن، عباس‌آباد و رامسر هنوز برق ندارند.

مازند شورا: شمس‌الله شریعت‌نژاد امشب در حاشیه جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان مازندران در نوشهر در جمع خبرنگاران افزود: هماهنگی‌های قبلی اصلا خوب نبود و گسیل امکانات و تدارکات به غرب مازندران فوق‌العاده ضعیف بود و دیر عمل شد.

وی با بیان اینکه محرومیت غرب مازندران در این مواقع بهتر دیده می‌شود، افزود: در بحث زیرساخت‌ها پیش‌بینی‌هایی نداریم و شاید برخی می‌گویند همه چیز خوب است اما من اطلاع دارم مردم در نزدیک‌ترین نقاط به شهر هنوز برق ندارند و مردم به شدت در دچار مشکل هستند و در این ارتباط تلفن‌های متعددی به ما می‌شود.

 نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد اظهار داشت: اصلا امکان رفتن به روستاها وجود ندارد و بخشی از کارها را خود مردم انجام می‌دهند و راه را باز می‌کنند تا در این چند روزی که در شرایط سخت بودند کاری برای خودشان انجام دهند.

وی با تاکید بر اینکه اینجا چشم و چراغ مملکت است و جای دور دستی نیست، تصریح کرد: وقتی با این منطقه این گونه برخورد و بی‌توجهی می شود و در حالی که خانه بر سر مردم آنها ریخته است امکانات پس از 70 ساعت به این منطقه گسیل داده می‌شود پس برای جاهای دیگر که در دسترس نیستند، چکار می‌کنند.

شریعت‌نژاد گفت: این چه توجیهی است که دلیل عدم گسیل امکانات به منطقه را بسته بودن راه‌ها عنوان می‌کنند آیا مگر می‌شود چنین چیزی را باور کرد.

 نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد  با اشاره به اینکه واقعیت را باید به مردم بگوییم، خاطرنشان کرد: در سال 86 برف خساراتی را به مردم منطقه وارد کرده بود که امروز نقل مجلس مردم شده است که هیچ کمکی به آنها نشده است و من شدیدا نگران این فاجعه هستم.

 شریعت‌نژاد بارش سنگین برف و خسارات آن را همچون خسارت زلزله چند ریشتری برشمرد و گفت: صدا و سیما در این موضوع خوب عمل نکرد و انعکاس کاملی از بروز مشکلات ناشی از برف در غرب مازندران ارائه نکرد و از این بابت شدیدا شاکی هستم.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رامسر - کمبود نان - مدیریت بحران - قطع آب - تنکابن - -

نظر شما در مورد : تنکابن، عباس‌آباد و رامسر هنوز برق ندارند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها