مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1681 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 بهمن 1392 -ساعت : 16:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

توزیع ۱۰۰ هزار قرص نان در غرب مازندران

مازند شورا: مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: تاکنون ۱۰۰ هزار قرص نان بین مردم مناطق برفگیر غرب استان توزیع شده است.

مازند شورا: محمد محمدپور عمران در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در ساری اظهار کرد: به دستور استاندار ارزیابی خسارات در بخش های مختلف برای تامین منابع از اعتبارات ملی آغاز شده است.

وی  با بیان اینکه همه تلاش ها صورت گرفت تا با بهره گیری از ژنراتورهای برق هیئت های مذهبی و مساجد، نانوایی ها باز باشد، عنوان کرد: 100 هزار قرص نان تاکنون از طریق این سازمان برای توزیع تحویل این مناطق شده است.

محمدپور افزود: بیش از 150 تا 200 تن آرد برای نانوایی های منطقه فرستاده شده است.

وی تعداد جعبه های آب معدنی توزیع شده در منطقه که با مشارکت واحدهای تولیدی صورت گرفت، را قابل توجه دانست و افزود: بازرسی قیمتی از واحدهای عرضه کننده اقلام غذایی انجام شده که با تخلفات احتمالی نیز برخورد لازم صورت گرفته است، لیکن عمده واحدهای عرضه کننده رعایت موضوع را کرده اند و حتی برخی از واحدها هم به صورت اقساط، اقلام را در اختیار مردم قرار دادند.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان با اعلام اینکه وضعیت شهرها در غرب مازندران از نظر بازگشایی مغازه های ضروری و واحدهای عرضه کننده نان، عادی شده است، گفت: به سرعت در حال برنامه ریزی برای پخت و عرضه نان در روستاها هستیم.

محمدپور با اشاره به این که به شدت به دنبال ساماندهی وضعیت روستاها هستیم، گفت: شرکت های پخش در روستاها را فعال می نماییم و با توجه به وجود برخی مشکلات در راه های دسترسی،  اقلام را تا منطقه می رسانیم.

وی با اشاره به اینکه برف همچنان در حال باریدن است، افزود: در این فضا استاندار و همه مدیران در جهت پاسخگویی و رفع موانع و تداوم امداد رسانی تلاش کرده و از مردم منطقه تقاضا داریم آرامش خود را در راستای شتاب بخشی به روند امداد رسانی حفظ کنند.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : صنعت، معدن و تجارت م - نان - غرب مازندران - مدیریت بحران - -

نظر شما در مورد : توزیع ۱۰۰ هزار قرص نان در غرب مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها