مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1684 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 بهمن 1392 -ساعت : 14:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اعزام سومین تیم عملیاتی سازمان عمران شهرداری ساری به غرب مازندران + تصاویر

مازند شورا: پس از اعزام اعزام نیرو و ادوات سازمان عمران شهرداری ساری در تیم های عملیاتی این سازمان در سومین مرحله با اعزام چندین دستگاه تجهیزات راهسازی و 50 نیروی متخصص به غرب مازندران به یاری مردم این منطقه شتافتند.

به گزارش مازند شورا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مركز مازندران، پس از اعزام چندین باره نیرو و ادوات سازمان عمران شهرداری ساری به غرب استان این سازمان در سومین مرحله با اعزام چندین دستگاه تجهیزات راهسازی و 50 نیروی متخصص به غرب مازندران به یاری مردم این منطقه شتافتند. این گزارش حاكیست به دنبال اهمیت موضوع و تسهیل بیشتر در روند خدمت رسانی به مردم این مناطق، با دستور مهدی عبوری شهردار مركز استان، سومین گروه عملیاتی این سازمان با مدیریت سید كمال آقامیری به مناطق بحران زده اعزام شد.

شایان ذكر است در دومین مرحله اعزام تیم های عملیاتی سازمان عمران به مناطق مذكور، تیم راهسازی این سازمان موفق شدند مسیر عباس آباد به تنكابن و راههای 5 روستا به این شهر را بازگشایی كنند ضمناً چهار دستگاه اتومبیل باری نیز مواد غذایی را توسط تیم حمل و نقل این سازمان به مناطق غرب استان انتقال دادند.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساری - سازمان عمران شهرداری - عبوری - مدیریت بحران - غرب مازندران - -

مطالب مرتبط با : اعزام سومین تیم عملیاتی سازمان عمران شهرداری ساری به غرب مازندران + تصاویر
نظر شما در مورد : اعزام سومین تیم عملیاتی سازمان عمران شهرداری ساری به غرب مازندران + تصاویر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها