مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1686 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 بهمن 1392 -ساعت : 14:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آب و برق شهرستان نور وصل شد / نیاز فوری به نمک وجود دارد

مازند شورا: سخنگوی ستاد مدیریت بحران شهرستان نور از وصل کامل آب و برق همه مناطق شهرستان نور و کاهش مشکلات با قطع بارش برف خبر داد

مازند شورا: قنبرعلی داداش‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان نور گفت: با وجود حجم گسترده بارش برف و مشکلات ناشی از آن با تلاش ستاد مدیریت بحران با محوریت فرمانداری و پیگیری و حضور مستمر شخص فرماندار و صبر مردم مشکلات به تدریج کاهش یافت.

 وی ابراز داشت: با تلاش اعضای ستاد و همکاران در بخش‌های مختلف در روز اول نزدیک به 60 درصد آب و برق شهروندان که به دلیل بارش برف سنگین قطع شده بود، وصل شد.

 مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان نور افزود: در روز دوم میزان وصلی با تلاش ماموران ادارات برق و آب به حدود 80 درصد رسید و در پایان روز سوم  همه شهروندان برق‌دار شدند.

 سخنگوی ستاد مدیریت بحران شهرستان نور اذعان داشت: در حال حاضر نیاز فوری به نمک وجود دارد تا از یخ‌زدگی معابر جلوگیری شود و مانع حوادث احتمالی برای تردد افراد پیاده و خودروها شد.

 وی از احتمال افت فشار بیشتر گاز با توجه به سرما شد و ضمن درخواست صرفه‌جویی از شهروندان خواستار تدبیر لازم از سوی مسئولان شد.

 داداش‌پور یکی از نگرانی‌ها را فشار و سنگینی برف روی سقف منازل عنوان کرد و گفت: احتمال ریزش سقف وجود دارد که هموطنان باید بیشتر مراقبت کنند.

 وی با اشاره به سرمای شدید و احتمال یخ‌زدگی کنتورهای آب منازل و ترکیدگی آنها از مسئولان آبفا خواست تا نسبت به تأمین اعتبار برای خرید کنتور و تعویض به موقع کنتورهای احتمالی ترکیده برای جلوگیری از بروز مشکلات بعدی اقدام جدی کنند./ فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نور - مدیریت بحران - آب - برق - گاز - -

نظر شما در مورد : آب و برق شهرستان نور وصل شد / نیاز فوری به نمک وجود دارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها