مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1691 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 بهمن 1392 -ساعت : 10:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن

برق غرب مازندران وصل شد / امدادرسانی به روستاها آغاز شد

مازند شورا: استاندار مازندران با بیان اینکه برق به تمامی منازل شهروندان غرب مازندران رفت، گفت: تنها 10 درصد برق شهروندان غرب مازندران هنوز وصل نشده است.

مازند شورا: ربیع فلاح صبح امروز در جمع خبرنگاران استان با بیان اینکه از ساعت یک شب گذشته توانستیم برق را به تمام خانه‌های شهروندان غرب مازندران ببریم، گفت: برق تنها به  10درصد خانه‌های شهروندان تنکابن هنوز نرفته است.

استاندار مازندران تصریح کرد: در حال حاضر آب، برق و گاز تمامی خانه‌های شهروندان غرب مازندران متصل است.

فلاح با تاکید بر اینکه تا ظهر امروز برق تمامی خانه‌های شهروندان تنکابن وصل می‌شود، افزود: در حال حاضر در حال حرکت به سمت روستاهای غرب استان مازندران هستیم.

وی با بیان اینکه کشاورزان و باغداران روستاهای غرب مازندران دارای مشکل است، اضافه کرد: امیدواریم قطعی برق و افت فشار گاز مشکلی برای مرغداران به وجود نیاورده باشد.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه در حال حاضر در شهرستان رامسر مستقر هستیم، ادامه داد: تا ظهر امروز خود را به شهرستان رامسر و روستاهای این شهر می‌رسانیم.

فلاح از وارد شدن نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی به استان خبر داد و بیان داشت: نمایندگان مازندران در سه کمیسیون وارد شهرستان نوشهر می‌شوند.

این مسئول عنوان کرد: با توجه به دستور رئیس جمهور مبنی بر فعالیت تمام دستگاه‌های اجرای در مناطق غرب مازندران ما شاهد همکاری و تعامل همه دستگاه‌ها در مناطق برفی هستیم.

وی از مردم صبور شهرهای غرب مازندران برای همکاری با دستگاه‌های اجرایی تقدیر و تشکر کرد و ابراز داشت: در حال حاضر نیاز به حضور دیگر شهروندان مازندرانی برای کمک به شهروندان غرب مازندران نیست.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: حضور دیگر شهروندان مازندرانی به مناطق برفی غرب مازندران موجب شلوغی مسیر و کند شدن امداد رسانی می‌شود.

فلاح با بیان اینکه ستادهای اجرای استان مازندران در آماده باش کامل برای خدمت‌رسانی به مردم هستند، متذکر شد: ستاد مدیریت بحران آماده پیش‌گیری اتفاقات بعد از آب‌شدن برف‌ها و حتی سیلاب است.

استاندار مازندران در پایان اذعان داشت: تا زمانی که مشکلات مردم در غرب مازندران برطرف نشود بنده و معاونان بنده موظف به حضور در مناطق هستیم./ فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - ربیع فلاح - قطع برق - روستاها - امداد رسانی - مدیریت بحران -

مطالب مرتبط با : برق غرب مازندران وصل شد / امدادرسانی به روستاها آغاز شد
نظر شما در مورد : برق غرب مازندران وصل شد / امدادرسانی به روستاها آغاز شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها