مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1693 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 بهمن 1392 -ساعت : 10:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بازگشایی راه های مواصلاتی غرب مازندران/ نیاز استان به بالگردهای امدادی

مازند شورا: مدیرکل مدیریت بحران مازندران از نیاز جدی استان به بالگردهای امدادی خبر داد و گفت: بازگشایی راه های مواصلاتی غرب مازندران از امروز با جدیت آغاز شده است.

مازند شورا: هادی خنجری در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در ساری اظهار کرد:  قطع گاز در مناطق مرکزی استان از عصر دیروز در مناطق از استان آغاز شده است.

وی افزود:  بارش برف در غرب استان همچنان ادامه داشته و سبب مسدودی بخش اعظمی از راه های ارتباطی روستایی این مناطق شده است.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت: هنوز برق در همه مناطق غرب استان با گذشت چهار روز از وقوع برف وصل نشده و تنها در مناطق شهری غرب استان و آن به صورت مقطعی اتصال برقرار شده است.

خنجری افزود: هشت استان کشور به عنوان معین استان های شمالی مسئول رفع سریع مشکلات و نیازها مردم مازندران و گیلان شدند.

وی بیان کرد: رئیس جمهور نیز به وزرای نیرو، کشور و راه و شهرسازی دستور داد تا نسبت به اعزام نیروهای خود به مناطق برفگیر و تامین نیازهای لازم در رفع سریع مشکلات منطقه اقدام کنند.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، جمعیت هلال احمر و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور نیز موظف شدند امکانات و نیروهای خود را برای رفع سریع مشکلات مناطق برفگیر غرب مازندران بسیج کنند.

وی افزود: فرمانداران شهرهای شرقی و مرکزی استان نیز موظف شدند تا به صورت روزانه نان و مواد غذایی مورد نیاز شهرهای غربی استان را تامین کنند.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدیریت بحران - بالگرد - راه - غرب مازندران - -

نظر شما در مورد : بازگشایی راه های مواصلاتی غرب مازندران/ نیاز استان به بالگردهای امدادی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها