مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1699 -تاریخ انتشار : دوشنبه 14 بهمن 1392 -ساعت : 23:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تقویت گاز منازل با تعطیلی واحدهای تجاری و تولیدی آمل

مازند شورا: سرپرست فرمانداری ویژه آمل گفت: با تعطیلی واحدهای تجاری، تولیدی و سی‌ان‌جی در آمل سعی در تقویت گاز منازل داریم.

مازند شورا: سیدجعفر رسولی امشب در نشست اضطراری ستاد مدیریت بحران این شهرستان اظهار داشت: هم‌اکنون قطعی گاز علاوه بر ادارات و نهادها در برخی مناطق شهری و منازل این شهرستان مشاهده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه قطعی گاز شرایط زندگی را برای مردم مشکل می‌کند، گفت: با تعطیلی واحدهای تجاری، تولیدی و سی‌ان‌جی سعی در تقویت گاز منازل خانگی داریم.

رسولی متذکر شد: هم‌اکنون همه واحدهای تولیدی چهار شهرک صنعتی فاز یک و دو امامزاده عبدالله(ع)، 40 شهید و بابکان در این شهرستان قطع است.

وی یادآور شد: از دیگر مناطق سردسیر مازندران بخش لاریجان این شهرستان است که گزارش خاصی از این منطقه نشده و همچنین محور هراز نیز با تلاش راهداران باز بوده و تردد در آن برقرار است.

به گفته سرپرست فرمانداری ویژه آمل، مسئولان این شهرستان با توجه به شرایط سخت غرب مازندران برف و گرفتاری مردم در این بخش از استان سعی دارند تا به کمک و یاری این مردم بشتابند و با همکاری و یاری بتوانند هرچه زودتر معضل سرما و نبود امکانات در این منطقه را برطرف کنند./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدیریت بحران - مازندران - قطع گاز - آمل - -

نظر شما در مورد : تقویت گاز منازل با تعطیلی واحدهای تجاری و تولیدی آمل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها