مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 170 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 مهر 1394 -ساعت : 09:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

احداث تفرجگاه ساحلی در فریدونکنار

مازند شورا: رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار از احداث تفرجگاه ساحلی در پارکینگ شرق شهرداری فریدونکنار خبر داد.

مازند شورا: سید حسین میرمرادی امشب در جلسه شورای اداری فریدونکنار که با حضور معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: منطقه گردشگری ساحل فریدونکنار در سال 1387 مورد تصویب هیئت‌دولت قرار گرفته است.

وی افزود:متعاقب تصویب منطقه گردشگری ساحل فریدونکنار توسط هیئت‌دولت وقت، شهرداری فریدونکنار با انتخاب مشاور نسبت به تهیه طرح و تصویب آن در مراجع ذی‌صلاح اقدام کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار تصریح کرد: به دلیل وجود ساحل بکر و آزاد و بلامعارض به طول هشت کیلومتر و مجاورت با شهرک‌های اقماری معروفی چون خزرشهر، دریاکنار، دریاسر و فرزادشهر، ساحل فریدونکنار همه ساله پذیرای خیل عظیمی از هموطنان است.

وی ادامه داد: این همه ظرفیت در فریدونکنار داریم اما حداقل امکانات لازم برای خدمات‌دهی به مسافرانی که از اقصی نقاط کشور و حتی توریست خارجی در ساحل شهر فریدونکنار مهیا نیست.

میرمرادی ادامه داد: برای اجرایی شدن بخشی از طرح مصوب منطقه نمونه گردشگری ساحل فریدونکنار به طول چهار کیلومتر در راستای ایجاد طرح‌های تفریحی توریستی و فراهم کردن اشتغال جوانان با جدیت گام بر می‌داریم.

رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار گفت: تحقق این موضوع نیاز به مبلغ 250 میلیارد ریال اعتبار است که امیدواریم با توجه به این موارد و از آنجایی که انتفاع آن به صورت کشوری است، دولت نسبت به تامین اعتبار به مبلغ 250 میلیارد ریال برای این پروژه به شهرداری فریدونکنار مساعدت کند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سید حسین میرمرادی - فریدونکنار - -

نظر شما در مورد : احداث تفرجگاه ساحلی در فریدونکنار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها