مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1700 -تاریخ انتشار : دوشنبه 14 بهمن 1392 -ساعت : 23:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
درخواست از ارتش برای امداد رسانی فوری به مناطق برف‌زده مازندران

در نامه‌ی ‌ربیع فلاح به وزیر دفاع، فرمانده کل ارتش و معاونان رئیس جمهور طرح شد

درخواست از ارتش برای امداد رسانی فوری به مناطق برف‌زده مازندران

مازند شورا: استاندار مازندران در نامه‌ای جداگانه به معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، وزیر دفاع و پشتیبانی و نیروهای مسلح، رئیس ستاد کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور خواستار توجه ویژه به مسئولان ارشد کشور برای رفع مشکل مردم غرب استان مازندران شد.

مازند شورا: با توجه به بارش برف اخیر در مازندران به ویژه در غرب استان مازندران نماینده عالی دولت در مازندران با حضور در منطقه سرما زده غرب استان مازندران از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار دارد.

ربیع فلاح جلودار در نامه‌ای به مسئولان ارشد کشور خواستار کمک و مساعدت به مسئولان به مردم بحران‌زده از سرما بی‌سابقه مردم شدند.

استاندار مازندران در نامه‌ای جداگانه به معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، وزیر دفاع و پشتیبانی و نیروهای مسلح، رئیس ستاد کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور خواستار توجه ویژه به مسئولان ارشد کشور برای رفع مشکل مردم غرب استان مازندران شد.

در نامه استاندار مازندران به وزیر پشیبانی و نیروهای مسلح کشور بیان شد: احتراماً، با عنایت به وقوع بارش برف سنگین در روزهای اخیر در سطح استان مازندران در غرب استان مازندران که در 20 سال اخیر بی‌سابقه بود برای پاکسازی خیابان‌های اصلی شهرها و راه‌های دسترسی به کوچه‌ها و معابر مازندران و نیز امدادرسانی به افراد در برف مانده نیاز شدید به نیروی انسانی داریم.

نماینده عالی دولت در مازندران از وزیر پشتیبانی نیروهای مسلح درخواست کرد: تا نیروهای تحت امر ارتش در استان مازندران برای امدادرسانی و پاکسازی مناطق غرب استان مازندران به کمک نیروهای امدادی بشتابند.

دیگر نامه استاندار به ریاست کل ارتش جمهوری اسلامی ایران نوشته شد.

استاندار مازندران در این نامه از ریاست کل ارتش جمهوری ایران درخواست کرد تا اجازه استفاده از ماشین‌آلات و امکانات این نیرو برای رفع مشکل مردم در منطقه غرب استان صادر شود.

استاندار مازندران در نامه‌ای جداگان به معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور  درخواست کرد تا نیازها و درخواست‌های مردم غرب مازندران از طریق بالگرد به غرب مازندران ارسال شود.

 



لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ربیع فلاح - غرب مازندران - امداد رسانی - مدیریت بحران - ارتش - -

مطالب مرتبط با : درخواست از ارتش برای امداد رسانی فوری به مناطق برف‌زده مازندران
نظر شما در مورد : درخواست از ارتش برای امداد رسانی فوری به مناطق برف‌زده مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها