مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1702 -تاریخ انتشار : دوشنبه 14 بهمن 1392 -ساعت : 22:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن

افت شدید فشار گاز در غرب مازندران/ گاز کارخانه‌جات و مدارس قطع شد

مازند شورا: مدیرعامل شرکت گاز مازندران با بیان اینکه برای مصارف خانگی اعمال محدودیت نداریم، گفت: تنها برای ادارات و کارخانه‌جات محدودیت مصرف گاز را اعمال کردیم.

مازند شورا: محسن عرب‌مقصودی امشب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه وضعیت مصرف گاز در استان در مرحله بحران به‌سر می‌برد، افزود: در شب گذشته افت فشار شدیدی در شهرهای غرب استان اتفاق افتاده است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران تصریح کرد: بیشترین افت فشار گاز در شهرهای غرب مازندران مربوط به شهرستان آمل می‌شود.

عرب‌مقصودی با بیان اینکه برای حفظ گاز خانگی شهروندان مازندرانی ناگزیر به قطع گاز کارخانه‌ها هستیم، افزود: شرکت گاز مازندران برای حفظ گاز خانگی شهروندان مجبور به قطع گاز کارخانه‌جات، مدارس و ادارات استان شد.

وی با اشاره به اینکه به کارخانه‌داران و ادارات از روزهای گذشته هشدار تهیه سوخت 15 روزه و دوگانه‌سوز کردن وسایل گرمایشی را داده بودیم، افزود: واحدهایی که برای تهیه سوخت و دوگانه کردن وسایل گرمایش اقدامی نکردند در شب گذشته دچار مشکل شدند.

عرب‌مقصودی خواستار توجه مسئولان به مصرف گاز در واحدهای تولیدی و ادارات شد و بیان داشت: همه مسئولان برای دوگانه‌سوز کردن ادارات و کارخانجات تلاش کنند تا در مواقع اضطراری دچار مشکل نشوند.

وی با بیان اینکه برای مصارف خانگی اعمال محدودیت نداریم، افزود: تنها برای ادارات و کارخانجات محدودیت مصرف گاز را اعمال کردیم.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران از شهروندان مازندرانی خواستار کاهش شعله‌های وسایل گرمایشی و حتی استفاده از یک بخاری و تجمع در یک اتاق برای گرم شدن شد و گفت: امیدواریم با همکاری مردم مشکلات و بحران در مازندران کاهش یابد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - قطع گاز - غرب مازندران - مدیریت بحران - -

نظر شما در مورد : افت شدید فشار گاز در غرب مازندران/ گاز کارخانه‌جات و مدارس قطع شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها