مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1710 -تاریخ انتشار : دوشنبه 14 بهمن 1392 -ساعت : 22:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

1000 قطعه اردک در سرخرود تلف شدند

مازند شورا: بخشدار سرخرود گفت: فروریختن سقف دو واحد مسکونی روستایی، خسارت به گلخانه ها و تلف شدن هزار قطعه اردک از جمله خسارتهای بارش سنگین برف در منطقه بوده است.

مازند شورا: اسدالله محسنی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: بدنبال وزش باد شدید و بارش برف درچند روز گذشته خساراتی به روستاهای این بخش وارد آمد و سقف دو واحد مسکونی فرو ریخت.

محسنی به خسارات وارده اشاره کرد و اظهار داشت: چهار هزار متر از سقف گلخانه هادر روستای میرده علیا، 3000 مترخسارت بعلت پارگی نایلون گلخانه درمیرده علیا، تلف شدن هزار قطعه اردک در میرده علیا و علوی کلا، خشک شدن و شکستگی سرشاخه های باغات و ... از جمله خسارت بوده است.

وی یادآورشد: پیش بینی خسارت در اکثر نهالستانها که نهالهای تزیینی و بوته تولید می کنند و فرو ریختن سقف کارخانه شالیکوبی غلامی در بیشه کلا از دیگر خسارتهای وارده به منطقه بوده است.

محسنی باتقدیر از پرسنل زحمتکش بخشداری و شهرداری سرخرود که در تمام ساعات شبانه روز در سطح شهر حضور فعال دارند، اظهار داشت: همه عوامل شهرداری و بخشداری به اضافه پرسنل ادارات برق، گاز، راه وترابری بصورت شبانه روزی در جهت خدمتگذاری مردم در حال فعالیت هستند.

بخشدار سرخرود با اشاره به نمک پاشی سطح خیابانها اضافه کرد: دو دستگاه گریدر و چندین دستگاه لودر، کامیون اداری و شخصی در حال فعالیت هستند.

بخش سرخرود از توابع شهرستان محمودآباد مازندران است.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سرخرود - اردک - مدیرت بحران - یخ زدگی - -

مطالب مرتبط با : 1000 قطعه اردک در سرخرود تلف شدند
نظر شما در مورد : 1000 قطعه اردک در سرخرود تلف شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها