مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1711 -تاریخ انتشار : دوشنبه 14 بهمن 1392 -ساعت : 21:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ربیع فلاح به وزیر کشو نامه نوشت

مازند شورا: استاندار مازندران در نامه‌ای به وزیر کشور با اشاره به بی‌سابقه بودن بارش برف اخیر در 50 سال گذشته در مازندران در نامه‌ای به وزیر کشور گفت: مردم غرب مازندران نیاز فوری به امکانات و تجهیزات امدادی دارند.

مازند شورا: ربیع فلاح جلودار در نامه‌ای به وزیر کشور با اشاره به مشکلاتی که برای مردم غرب مازندران به وجود آمد خواستار ارسال فوری تجهیزات و امکانات راهداری به غرب استان مازندران شد.

در نامه استاندار مازندران به وزیر کشور آمده است: پس از بارش بی‌سابقه‌ برف در استان مازندران که از 11 بهمن ‌ماه در مازندران به ویژه در غرب استان مازندارن شروع شد در 50 سال اخیر بی‌سابقه بود.

ربیع فلاح در این نامه به وزیر کشور تاکید کرد: با ریزش برف شدید خسارت‌های زیادی به زیر ساخت‌های عمرانی این مناطق وارد آمد که منشاء آلام هموطنان عزیز و معطل ماندن فعالیت‌های متعارف خدماتی و اقتصادی را فراهم کرد.

استاندار مازندران در این نامه با اشاره به مذاکره تلفنی با وزیر کشور بیان داشت: خواهشمند است تدابیری اتخاذ شود تا نسبت به ارسال تجهیزات و امکانات راهداری نسبت به رفع مشکل برای مردم اقدام شود.

 ربیع فلاح جلودار به وزیر کشور  خاطر نشان کرد:  ادامه شرایط موجود که موجب قطع ارتباط تمامی روستاهای مناطق کوهستانی و اخلال در روند حرکتی راه‌های شریانی را موجب شده زمینه  گسترش بحران و نارضایتی عمومی را به دنبال دارد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ربیع فلاح - نامه به وزیر کشور - برف - مدیریت بحران - -

نظر شما در مورد : ربیع فلاح به وزیر کشو نامه نوشت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها