مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1716 -تاریخ انتشار : دوشنبه 14 بهمن 1392 -ساعت : 11:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بسیاری از مناطق چالوس برق ندارد

مازند شورا: رئیس شورای اسلامی شهر چالوس گفت: متاسفانه با گذشت چند روز از بارش برف در غرب استان، بسیاری از مناطق چالوس برق ندارد.

مازند شورا: طهمورث مختاری در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در چالوس اظهار کرد: بسیاری از مناطق چالوس برق ندارد و این قطعی برق مشکلات جدی را برای مردم به وجود آورده است اما متاسفانه مدیر انتقال برق در جلسه ستاد بحران استان خبر از برقراری برق می دهد.

وی گفت: 80 درصد مناطق شهری چالوس آب ندارند در صورتی که در جلسه ستاد بحران اعلام می شود آب برقرار شد که این موضوع صحت ندارد.

مختاری گفت: مسئولان آب و فاضلاب شهری قطعی برق را از علل قطع آب اعلام می کنند اما باید عنوان کنم در نقاطی که برق برقرار است نیز آب قطع می باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر چالوس تصریح کرد:در بسیاری از مناطق بیش از 48 ساعت است که مردم آب ندارند و این مشکل زندگی مردم را مختل کرده است.

وی گفت: نیاز است از استانهای همجوار نیروهای کمکی به منطقه اعزام شود تا بتوان مشکلات موجود را برطف کرد.

مختاری افزود: نظارت بر بازار نیز یکی از درخواست‌های ما از مسئولان مربوطه است که مورد تاکید قرار گیرد.

وی گفت: مدیران شهرستانی در تلاش هستند تا مشکلات بر طرف شود اما امکانات موجود شهرستانی پاسخگوی مشکلات موجود نمی باشد و نیاز مبرم به کمک های استانی و ملی داریم.

مختاری بیان کرد: شهرداری چالوس نیز با تمام توان و حتی اجاره ماشین های سنگین مورد نیاز توانست راه‌های اصلی شهر را باز و بازگشایی خیابان‌های فرعی نیز انجام می شود.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : چالوس - قطع برق - مدیریت بحران - -

نظر شما در مورد : بسیاری از مناطق چالوس برق ندارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها