مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1721 -تاریخ انتشار : دوشنبه 14 بهمن 1392 -ساعت : 10:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مدیران مازندران‌ حق ترک منطقه را تا رفع کامل مشکلات ‌ندارد‌

استاندار مازندران:

مدیران مازندران‌ حق ترک منطقه را تا رفع کامل مشکلات ‌ندارد‌

مازند شورا: استاندار مازندران با اشاره به اینکه اگر چه پیگیری‌های در حد توان صورت گرفت و ناهماهنگی‌های هم به وجود آمد، گفت: هیچ مدیری حق ترک منطقه را ندارد.

مازند شورا: ربیع فلاح جلودار امشب در جلسه ستاد بحران شهرستان چالوس افزود: هیچ مدیری حق ترک منطقه را تا رفع کامل مشکلات ندارد.

وی با اشاره به اینکه همه مدیران کل در آماده‌باش برای رفع مشکل غرب به ویژه نوشهر و چالوس هستند، ابراز داشت: اگر چه پیگیری‌های در حد توان صورت گرفت و ناهماهنگی‌های هم به وجود آمد.

استاندار مازندران با اعلام اینکه مدیران کل مشکل آب و برق را جدی بگیرند و ظرف چند ساعت آیند وظیفه دارند این مشکل را حل کنند، خاطرنشان کرد: ممکن است اعتبارات استانی کافی نباشد اما مسئولان نگران نباشد و هر چیزی که لازم باشد انجام دهند.

فلاح با تاکید بر اینکه باید با تلاش مسئولان راه و شهرسازی مسیرها بازگشایی شود، تصریح کرد: در راه‌‌های مرکزی نوشهر و چالوس مشکل داریم.

وی با اشاره به اینکه صنعت و معدن هم در تامین نان و آذوقه مردم اعتبارات لازم را اختصاص دهند، گفت: گرانی‌هایی چند روز فرصت را برای عده‌ای سودجویان به وجود آورد که باید توسط سازمان صنعت و معدن و تجارت استان به صورت جدی پیگیری شود.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه شهرداری هم مسئولیت سنگینی در بازسازی و پاکسازی معابر و کوچه‌های فرعی شهر و روستاها دارد، بیان داشت: دانشگاه علوم پزشکی و بهداشت درمان هم با تدابیر و در آماده باش کامل باشند تا مشکلات بهداشتی و درمانی مردم حل شود.

وی خواستار بررسی خسارات در روستاها توسط بنیاد مسکن بعد از برطرف شدن مشکلات رفت و آمد شد و ادامه داد: مشکلات روستاها باید توسط بنیاد مسکن و مشکلات شهرها توسط راه و شهرسازی تامین شود.

فرماندار چالوس نیز در این جلسه با اشاره به اینکه 700 خودرو در آزاد‌راه گرفتار شدند، گفت: برخی از روستاها مشکل قطع آب و برق دارند.

قدیر رضایی با اعلام اینکه اگر برق واحدهای صنفی و اماکن بهداشتی و درمانی تامین نشود تعطیل و مشکل‌ساز می‌شود، تصریح کرد: امکانات برف‌روبی کافی نیست، نیازمند آب و نان هستیم./ فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ربیع فلاح - مازندران - مدیریت بحران - چالوس - نوشهر - غرب مازندران - -

نظر شما در مورد : مدیران مازندران‌ حق ترک منطقه را تا رفع کامل مشکلات ‌ندارد‌

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها