مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1724 -تاریخ انتشار : دوشنبه 14 بهمن 1392 -ساعت : 09:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سازمان مدیریت موظف به ارائه پیش‌نویس لوایح به شورای عالی استان‌هاست

مازند شورا: رئیس شورای عالی استان‌ها گفت: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور موظف است یک نسخه از پیش‌نویس لوایح برنامه‌های توسعه و بودجه عمومی کشور و استان‌ها را پس از تهیه در اختیار شورای‌ عالی استان‌ها قرار دهد.

مازند شورا: همایش شوراهای اسلامی شهرستان سیریک و استان هرمزگان امروز با حضور مهندس مهدی چمران در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان سیریک برگزار شد.

رئیس شورای عالی استان‌ها در این همایش گفت: برای ساماندهی و پیشبرد برخی برنامه‌های شاخص و اثرگذار شوراهای عالی استان‌ها نیازمند تخصیص اعتباراتی برای همراهی و مشارکت در راستای خدمت و خدمت‌رسانی به مردم می‌باشیم.

چمران افزود: اتحاد، همدلی و مشورت در همه برنامه‌ها و پروژه‌ها از مهمترین وظایف و نقش شوراها در پیشبرد اهداف، خدمت به مردم و رسیدن به هدف است.

وی بیان داشت: شورای عالی وظیفه دارد ایجاد زمینه مناسب برای توسعه اشتغال و جلب مشارکت‌های عمومی و ارتقای سطح فرهنگی اقشار مردم و توسعه نهادهای مدنی در جهت گسترش فعالیت‌های تولیدی و فراهم نمودن زمینه مشارکت تلاش و کوششی وافر داشته باشند.

چمران اضافه کرد: اصل یک‌صدم قانون اساسی جمهوری اسلامی برای پیشبرد سریع برنامه‌های فرهنگی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی و آموزشی و رفاهی را از طریق همکاری مردم روستاها، بخش‌ها و شهرها  امکان‌پذیر و میسر می‌کند.

رئیس شورای عالی استان‌ها کشور در سیریک یادآور شد: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور موظف است یک نسخه از پیش‌نویس لوایح برنامه‌های توسعه و بودجه عمومی کشور و استان‌ها را پس از تهیه در اختیار شورای‌ عالی استان‌ها قرار دهد.

وی اضافه کرد: شورای عالی استان‌ها نیز پیشنهادهای خود را در مورد برنامه و بودجه مذکور به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور اعلام خواهد کرد./ فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سازمان مدیریت - چمران - شوراها - شورای عالی استان‌ - -

نظر شما در مورد : سازمان مدیریت موظف به ارائه پیش‌نویس لوایح به شورای عالی استان‌هاست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها