مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1729 -تاریخ انتشار : یکشنبه 13 بهمن 1392 -ساعت : 15:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پيش نويس لايحه نظام درآمد پايدار شهرداری ها و دهياری‌ها تهيه شد

مازند شورا: معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداريها و دهياريهای كشور از تهيه پيش نويس لايحه نظام درآمد پايدار شهرداری ها و دهياري‌ها و ارسال آن به مراجع قانونی برای بررسی و تصويب تا خاتمه بهمن ماه خبر داد.

معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور از تهيه پيش نويس لايحه نظام درآمد پايدار شهرداري ها و دهياري‌ها و ارسال آن به مراجع قانوني براي بررسي و تصويب تا خاتمه بهمن ماه خبر داد.

به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومي سازمان شهرداريها و دهيارهاي كشور، محمد امامي امين با بيان خبر فوق گفت:اين پيش نويس در شش بخش تعاريف، منابع درآمدي شهرداري و دهياري،سرمايه‌گذاري و تامين منابع مالي،كمك به شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كمتر توسعه‌يافته، عوارض ‌محيط ‌زيست شهري و روستايي، مديريت هزينه و نظارت تهيه شده است.

وي افزود:اين پيش نويس با همكاري دفاتر امور شهري و شوراها و  دفاتر امور روستائي و شوراهاي روستايي استانداريها،شهرداري هاي مراكز استان‌ها و معاونين برنامه‌ريزي كلان‌شهرها،صاحب نظران و كارشناسان خبره در حوزه مالي شهرداري‌ها و دهياري‌ها تهيه و تدوين شده است.

امامي امين از عموم اساتيد،پژوهشگران و كارشناسان مجرب در زمينه بودجه،منابع درآمدي و امور مالي شهرداريها و دهياري ها و همچنين دست اندركاران مديريت شهري  و روستائي دعوت كرد تا نظرات تخصصي خود را به منظور ارتقاي سطح كيفي اين پيش‌نويس تا 20 بهمن ماه جاري به دفتر برنامه و بودجه سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور ارسال نمايند.

پيش‌نويس اوليه لايحه در سايت سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌ها (معاونت توسعه منابع و پشتيباني - دفتر برنامه و بودجه) و سامانه بودجه شهرداري ها و دهياري ها براي هر گونه اظهار نظر قرار داده شده است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : لايحه نظام درآمد پاي - شهرداری ها و دهياری‌ - -

نظر شما در مورد : پيش نويس لايحه نظام درآمد پايدار شهرداری ها و دهياری‌ها تهيه شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها