مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 173 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 مهر 1394 -ساعت : 08:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

لايحه مديريت شهری تا پايان امسال به هيات دولت ارائه می شود

مازند شورا: معاون امور شهرداري هاي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور از ارائه لايحه مديريت شهري تا پايان سال جاري به هيات دولت براي بررسي و تصويب خبر داد.

مازند شورا: معاون امور شهرداري هاي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور از ارائه لايحه مديريت شهري تا پايان سال جاري به هيات دولت براي بررسي و تصويب خبر داد.

علي نوذرپور روز شنبه در حاشيه المپياد آتش نشانان در مشهد در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: سال گذشته وزارت كشور لايحه مديريت يكپارچه شهري را تقديم دولت كرد و هم اكنون در كميته هاي تخصصي در دست بررسي است .

وي با بيان اينكه اين لايحه تا دو ماه آينده براي بررسي به كميسيون ويژه كلانشهر ارائه مي شود، تصريح كرد : تا پايان سال نيز براي تصويب به هيات دولت تقديم خواهد شد.

نوذرپور ادامه داد : مديريت جزيره اي يك مشكل ساختاري است كه شهرداري ها با آن مواجه هستند و بايد مديريت امور محلي به آنها واگذار شود .

معاون امور شهرداري هاي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور گفت : با تصويب اين سند از موازي كاري شهرداري ها و دستگاه هاي دولتي جلوگيري مي شود.

وي در ادامه از تهيه و تدوين سند آسيب شناسي حمل و نقل كلانشهرهاي كشور توسط وزارت كشور خبر داد و گفت: در اين سند معضل ترافيك و حمل و نقل كلانشهرها همراه با ارائه راهكارها آسيب شناسي شده است .

نوذرپور ادامه داد: بررسي سند آسيب شناسي حمل و نقل كلانشهرهاي كشور در كميسيون هاي تخصصي به پايان رسيده و هم اكنون در حال بررسي در هيات دولت است.

وي افزود: با تصويب اين سند وظايف و تكليف دولت و شهرداري ها در حوزه حمل و نقل مشخص مي شود .لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : علي نوذرپور - -

نظر شما در مورد : لايحه مديريت شهری تا پايان امسال به هيات دولت ارائه می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها