مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1734 -تاریخ انتشار : یکشنبه 13 بهمن 1392 -ساعت : 12:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن

احتمال افت فشار گاز در چالوس/ آبرسانی با تانکرهای آب انجام می‌شود

مازند شورا: فرماندار چالوس با بیان اینکه با برودت هوا و مصرف زیاد گاز احتمال افت فشار گاز در این شهرستان وجود دارد، گفت: مردم در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند

مازند شورا: سید قدیر رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در چالوس درباره آخرین وضعیت مشکلات این شهرستان با توجه به بحران سرما اظهار داشت: برق این شهرستان به دلیل مشکل خطوط انتقال برق از محمودآباد تا رامسر قطع است.

وی با بیان اینکه با توجه به قطعی برق شاهد قطعی آب هم هستیم، گفت: در حال حاضر از طریق تانکرهای آب آبرسانی به بیمارستان‌ها و مناطق اداری مورد نیاز انجام می‌شود.

فرماندار چالوس با اشاره به اینکه از طریق کمک‌های مردمی، نیروهای بسیجی برای بازگشایی‌ راه‌ها و معابر استفاده شده است، تصریح کرد: مردم برای جلوگیری از خسارت‌های ناشی از برف نسبت به برف‌روبی‌ ساختمان‌ها اقدام کنند.

رضایی با بیان اینکه شهرداری چالوس نیز با در اختیار گذاشتن کل ماشین‌های سنگین و حتی اجاره ماشین‌های سنگین برای بازگشایی خیابان‌ها اقدام کرده است، گفت: در حال حاضر مسیرهای اصلی شهر باز شده است.

وی با اعلام اینکه نیروهای راهداری در مسیر جاده چالوس مستقر هستند و برای بازگشایی این مسیر در تلاش هستند، گفت: با تلاش نیروهای راهداری مسیر خط کناره چالوس بازگشایی و تردد در ان انجام می‌شود.

رضایی در پایان گفت: از مردم تقاضا داریم با توجه به افت فشار گاز در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند تا دچار قطعی گاز نشویم.

اسحاق حمیدی سرپرست اداره هواشناسی چالوس و نوشهر نیز در گزارشی گفت: از روز گذشته 52 سانتی‌متر برف در این شهرستان‌ها روی زمین نشست.

وی افزود: دمای هوا حال حاضر منفی یک درجه و حداقل دما برای دیروز و دیشب منفی دو درجه بوده است.

حمیدی با اعلام اینکه براساس نقشه پیش‌بینی همچنان روند ناپایداری تا اواخر امشب ادامه دارد، گفت: از فردا بارش برف کمتر می‌شود.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : چالوس - مدیریت بحران - افت فشار گاز - قطع برق - ریزش برف - قطع آب - -

نظر شما در مورد : احتمال افت فشار گاز در چالوس/ آبرسانی با تانکرهای آب انجام می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها