مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 17428 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 اسفند 1395 -ساعت : 11:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
صیانت از آرا و رعایت بی طرفی از وظایف مهم مجریان انتخاباتی است

فرماندار بهشهر:

صیانت از آرا و رعایت بی طرفی از وظایف مهم مجریان انتخاباتی است

مازندشورا: فرماندار بهشهر، رعایت اصل قانون و بی طرفی را از وظایف مهم مجریان انتخاباتی بیان کرد.

مازندشورا: سید خالق سجادی صبح چهارشنبه در جلسه هماهنگی امور انتخابات شهرستان بهشهر افرود: ما به عنوان مجریان انتخابات با رعایت اصل قانون مداری و بیطرفی ملزم به صیانت از آرای مردم بعنوان حق الناس هستیم.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات تصریح کرد: هماهنگی و همکاری تمام دستگاه‌ها و نهادهای نقش‌آفرین در امر انتخابات بسیار حائز اهمیت است و بر این اساس برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای انجام شده تا بتوانیم حداکثر همراهی و هماهنگی در سطح شهرستان را شاهد باشیم.

فرماندار بهشهر، با اشاره به نزدیک شدن به برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا بر لزوم آمادگی همه جانبه برای برگزاری هر چه باشکوهترانتخابات تاکید نمودند و شاخص برگزاری انتخابات شفاف و سالم را تنها قانون بر شمرد.

سجادی خاطر نشان کرد: ما به عنوان مجری انتخابات با رعایت اصل قانون مداری و بیطرفی ملزم به صیانت از آرای مردم بعنوان حق الناس هستیم .

 فرماندار بهشهر با اشاره به برنامه زمان بندی انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ضرورت انسجام و هماهنگی بیشتر همه عوامل و دست اندرکاران أنتخابات به منظور اجرای صحیح و درست فرایند قانونی انتخابات تاکید کرد.

وی گفت: ثبت نام از داوطلبین شوراهای اسلامی شهروروستا از سی‌ام اسفندماه سال جاری لغایت ۶ فروردین ۹۶ در دفاتر پیشخوان دولت، فرمانداری و بخشداری‌های شهرستان انجام خواهد شد.

سجادی، رصد کامل تحرکات کاندیدهای احتمالی را بسیار مهم دانست و گفت: پرهیز از افراط و تفریط و اجرای کامل قانون از مسایلی است که باید رعایت شود.

 نماینده عالی دولت در شهرستان بهشهر افزود: هدف نهایی ما، برگزاری انتخاباتی پرشور، با نشاط و با حضور حداکثری مردم است و صیانت از آرای مردم مهم‌ترین رسالت مجریان و دست‌اندرکاران انتخابات به شمار می‌رود.

فرماندار بهشهر در پایان از کلیه پرسنل فرمانداری خواست با حفظ امانت داری و با نهایت بی طرفی نسبت به انتخاباتی پرشور و سالم با مشارکت گسترده اهتمام ویژه اعمال کنند.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرمانداربهشهر - سیدخالق سجادی -

نظر شما در مورد : صیانت از آرا و رعایت بی طرفی از وظایف مهم مجریان انتخاباتی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها