مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1750 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 10 بهمن 1392 -ساعت : 12:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن

گلایه شهرام ناظری از مناسب نبودن سالن برگزاری کنسرت ساری

مازند شورا: شهرام ناظری استاد آواز ایران گفت: بعد از سالیان سال، طلسم برگزاری کنسرت در ساری شکسته شد، اما سالن برگزاری کنسرت مناسب نیست.

مازند شورا: شهرام ناظری در سالن سیدرسول حسینی ساری به اجرای برنامه موسیقی پرداخت.

وی قبل از اجرای این برنامه اظهار داشت:‌ بعد از سالیان سال، طلسم برگزاری کنسرت در ساری شکسته شد، در اکثر شهرهای کشور و همچنین گیلان و مازندران کنسرت اجرا کرده بودم، اما عجیب بود که در ساری هیچوقت نمی‌شد کنسرت برگزار کنم.

وی ادامه داد:‌ حتی در جاهایی مثل ارومیه که برگزاری کنسرت خیلی سخت است، من کنسرت داشتم اما در ساری انجام نشده بود.

شهرام ناظری با بیان اینکه برگزاری این کنسرت را به فال نیک می‌گیریم، تصریح کرد: هرچند که شرایط مناسبی از نظر کنسرت و سالن نیست، اما امیدواریم مسئولان با موج جدیدی که در کشور به وجود آمده، کمی به فکر مردم باشند و سالن شایسته برای برگزاری موسیقی درست کنند که هم مردم بتوانند راحت و با امکانات مناسب در این سالن‌ها حضور یافته و هم ما موزیسین‌ها مشکل نداشته باشیم.

شوالیه آواز ایران ادامه داد: این سن، خیلی مشکل دارد و ما در سطح خیلی بالاتری از مخاطبان قرار گرفته‌ایم.

وی با اشاره به تاخیر در برگزاری این برنامه متذکر شد:‌ یک ساعت است که پشت سن منتظر هستیم، تاخیر در برگزاری برنامه تقصیر ما نیست، من هر وقت در برنامه‌هایم تاخیر داشته باشم، عذرخواهی می‌کنم اما اکنون ما سر وقت آمدیم، شاید سالن در جای مناسبی از  شهر قرار نگرفته که این مشکلات به وجود آمده است.

ناظری خاطرنشان کرد:‌ امیدواریم نه در 50 سال دیگر بلکه ظرف یکی دو سال آینده، سالن مناسبی در شان مردم و موسیقی ملی ایران ساخته شود که به آرزوی دیرینه خود برسیم، سال‌ها است فریاد می‌زنیم که سالن خوب بسازید، اما تاکنون انجام نشده است.

وی افزود: برنامه‌های ما در 2 بخش است، اجرای شاهنامه و مولوی در بخش نخست و آثار ماندگار هم در بخش دوم اجرا می‌شود.

وی ابتدا داستان ضحاک و کاوه آهنگر را اجرا کرد و گفت: شاهنامه باید به صورت اپرا باشد یا اینکه نقال و راوی می‌خواهد، برنامه‌ریزی عظیمی نیاز است، اما من نقش‌های مختلف را خودم بر عهده می‌گیرم که برای من سنگین است، شاید در آینده با توجه بیشتر به وضع موسیقی، گروه بزرگی داشته باشیم و این مجموعه را تهیه کنیم./ فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساری - موسیقی - کنسرت - شهرام ناظری - شوالیه آواز - سید رسول حسینی - -

نظر شما در مورد : گلایه شهرام ناظری از مناسب نبودن سالن برگزاری کنسرت ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها